Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozzak hol, hogy havi...

Mit dolgozzak hol, hogy havi nyolcvanezer forintot össze tudjak gyűjteni?

Figyelt kérdés
Budapesten egyetemista vagyok.
2016. szept. 18. 07:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom, azt tudod-e, hogy a 8 órás minimálbér 2016-ban nettó 73.800 ft, a garantált bérminimum, amit képzettséget igénylő munkakörökben szoktak adni, nettó 85 ezer ft.


Tehát átlagban, minden nap 8 órát kellene dolgoznod ahhoz, hogy ezt megkeresd.


Ezen kívül írhatom azt, hogy programozással ennél jóval jobban lehet keresni - ha nem értesz hozzá.

Vagy hogy még tovább szemléltessem: hiába írom, hogy kőműves mellett napi 6 ezret meg lehet keresni - ha kiderül, hogy lány vagy és vasággyal együtt 45 kiló :-)


Mivel azt sem írtad, milyen egyetemre jársz, mihez értesz - így azért elég nehéz válaszolni.

2016. szept. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%

Jaj, még mielőtt valaki beleköt:


"Tehát átlagban, minden nap 8 órát kellene dolgoznod ahhoz, hogy ezt megkeresd. "


Természetesen heti 5 napra gondoltam.

2016. szept. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
8%
ha jó csaj vagy akkor add el a tested. mással nem tudsz ennyit keresni.
2016. szept. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy adjam el a testem?????????
2016. szept. 18. 08:46
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Nyilván nem úgy értette, hogy áruld a veséd vagy a májad, hanem, hogy szerezz egy patronáló idősebb urat, akivel bizonyos összegért megjelensz kulturális rendezvényeken, szebbé teszed öreg napjait vagy egyszerűen csak orálisan kielégíted.
2016. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%

Nem kell hülyeségekkel riogatni szegényt, a diákszövetkezeti munkákon csak 15 % SZJA fizetési kötelezettség van, ennek kapcsán a diákok lényegesen jobb órabért kapnak, mint a minimálbéres dolgozók.


Még árufeltöltésért is simán kapsz 700-900 ft között NETTÓ órabért. Tehát a 80e-hez kb. 90 órát kell dolgoznod havonta, vagyis H-P átlag kb. 4 órát, esetleg hétvégéken többet és akkor hétközben kevesebbet.


És akkor ezek még csak a mindenki által végezhető tróger melók voltak, ha bármihez értesz ennél sokkal többet is tudsz keresni, esetleg ha csinos lány vagy akkor ennek simán a dupláját is megkapod promóterként.

2016. szept. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

"ha csinos lány vagy akkor ennek simán a dupláját is megkapod promóterként."


ha szobára is megy munkaidő után akkor a 4xsét is megkeresheti... még lánynak se kell lennie hozzá

2016. szept. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

3-as, 7-es (66 %-os), a hozzászólásod téged minősít:

nem mindenki akar pénzért laza erkölcsű lenni.

2016. szept. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szar aki egy kis pénzért bármit megtesz. Normális dolgokra gondoltam. Egyébként állatorvosi egyetemre járok. Erkölcsös ember vagyok!!!!!
2016. szept. 18. 19:02
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és mellesleg arra kell a pénz, hogy el tudjam valahol szállásolni a lovamat, de mindegy. Nem seggkivágós miniszoknyát és tűsarkút akarok venni magamnak, hanem a lovamat akarom eltartani havi bértartásban!!!!
2016. szept. 18. 19:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!