Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizikai munka nélkül lehet...

Fizikai munka nélkül lehet sok pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Ha igen, kiváncsi lennék rá, hogy milyen állások betöltésével érhetném el ezt a célt.

Eddig az orvosin gondolkodtam, reál tantárgyakból jó vagyok. Reál szakon vagyok( Biológia, Kémia). Az orvosiról azokat hallodtam, hogy 10 év amig munkába állhatok, és nincs is szükség annyi orvosra. Kiváncsi vagyok, hogy milyen munkával lehet sok pénzt keresni kevés fizikai erőbevitellel.(Nem halok bele a fáradtságba amikor majd haza érek, mégis sok pénzt keresek).

Nem baj az ha sokat kell tanulni.

(Ha van helyesírási hiba, bocsánat érte)



#fizetés #állás #gazdagság #jó megélhetőség
2016. szept. 9. 22:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kérdés a programozóknak: Mennyi időt töltötök munkában, és mennyit a számitógép/laptop előtt, mennyire károsodik a szemetek? Hogy jutottatok el a munka pillanatáig(amikor már pénzt kaptok érte)? Milyen iskola kell hozá? Lehet hogy egy uj kérdést kllett volna irjak :D
2016. szept. 10. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!