Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fizikai munka nélkül lehet...

Fizikai munka nélkül lehet sok pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Ha igen, kiváncsi lennék rá, hogy milyen állások betöltésével érhetném el ezt a célt.

Eddig az orvosin gondolkodtam, reál tantárgyakból jó vagyok. Reál szakon vagyok( Biológia, Kémia). Az orvosiról azokat hallodtam, hogy 10 év amig munkába állhatok, és nincs is szükség annyi orvosra. Kiváncsi vagyok, hogy milyen munkával lehet sok pénzt keresni kevés fizikai erőbevitellel.(Nem halok bele a fáradtságba amikor majd haza érek, mégis sok pénzt keresek).

Nem baj az ha sokat kell tanulni.

(Ha van helyesírási hiba, bocsánat érte)



#fizetés #állás #gazdagság #jó megélhetőség
2016. szept. 9. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
alkalmazotti állással egyikkel sem.
2016. szept. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nincs szükség annyi orvosra? :D Hiány van belőlük.
2016. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Háziorvosból már most komoly hiány van.

Egyébként az, hogy nem végzel fizikai munkát, nem garancia arra, hogy nem fáradsz el borzasztóan estére!

2016. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Fizikai munkaval nem lehet sok penzt keresni...


Sok penzt csakis szellemi munkaval tudsz keresni. Orvos csak akkor legyel ha az erdekel es elhivatott vagy.


Bar ez igaz az osszes hivatasra.

2016. szept. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nézd meg a politikusokat, Kérdező. Mást se csinálnak, csak kártékonykodnak, meg időnként 80 milliárdokat sikkasztanak az EU-s pénzből, oszt milliós fizetéseik vannak. Csak elég folyékonyan kell tudni hazudni hozzá.
2016. szept. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Csak fizikai munka nélkül lehet sok pénzt keresni. Kivéve, ha nem alkalmazott vagy.
2016. szept. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én semmiért sem lennék politikus, mert mindenki elhivatottan kezdi, aztán lerántja őt is az örvény, és láncreakció indul be, aminek következtében csak egyre lejjebb megy az ország a létrán.

Az orvosi munka izgalmas számomra, és tanulni is szeretek, de lenne elég időm a munka mellett a családra is? Mert nekem addig nem kelle se feleség se gyerek, amíg nem tudnám megteremteni a megfelelő életviszonyokat számukra. (Nem elkényesztetni akarom, csak hogy jó gyerekkoruk legyen)

2016. szept. 9. 23:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk bármilyen munkával meg tudnám teremteni a feltételeket, de ha szeretek tanulni, akkor nincs amiért 8-10-12 órát folyamatosan dolgozzak, pl1000 ft-os órabérért. Heti 5-6 alkalommal.
2016. szept. 9. 23:05
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Saját tapasztalat alapján: ha jó vagy reáltárgyakból menj programozónak. Hiány van belőle itthon és külföldön is, jól megfizetik.
2016. szept. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%
Informatikus vagyok, az első 3 hétben nem nagyon volt a cégnél munkám így hát kb interneteztem egész nap. Olyan rohadt kegyetlen mocskos fáradtan értem minden esete haza, hogy már este 9 kor ragadt le a szemem, pedig kb szórakoztam. Egy egész napi kertásás nem fárasztott le még ennyire :D.
2016. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!