Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik lehetnek az okai, hogy 3...

Mik lehetnek az okai, hogy 3 hete jelentkeztem egy nagy multihoz mérnökként, és még nem hívtak vissza?

Figyelt kérdés

Beküldtem, semmi reakció nem érkezett. Aztán egy közvetítő cég megtalált engem és beküldte ugyanoda, de azt mondták neki, hogy már bent vagyok a rendszerben, láttak engem.


Ennek ellenére nem hívtak vissza, pedig szerintem elég jó CV-m van ahhoz az álláshoz. Az álláshirdetést azóta frissítették, szóval nem hívtak még be, de a pozíciót tovább hirdetik.


Kérdezném, hogy mik lehetnek az okai, hogy láttak, de még nem hívtak vissza?


Nem találnak megfelelőnek? Vagy várnak még, hátha jönnek jobbak, aztán majd kiválasztják a legjobbat? Vagy vannak mások, akik szintén megpályázták, és előbb őket akarják meginterjúvolni?


A lényege a kérdésemnek: 3 hét után számíthatok még arra egyáltalán, hogy vissza fognak hívni?



2016. szept. 8. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
3 hèt utan ne nagyon remènykedj. Annak ezer oka lehet ha nem tèged vàlasztanak. Hiaba vagy szakmailag jò, ha valami miatt nem illesz a csapatba, nem tèged vàlasztanak.
2016. szept. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem még hívhatnak. Az is lehet, hogy megvárják, hogy egy ideig fent legyen a hirdetés és csak utána kezdenek behívogatni embereket.
2016. szept. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem múlt héten hívtak, hogy 2009-ben kaptak tőlem egy CV-ét, frissítsem...

Hát a *** anyukájukat :)

2016. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van olyan hely, ahol a pozíció meghirdetése után azonnal elkezdik behívogatni az embereket és folyamatosan megy a kiválasztás, amíg él a hirdetés, de olyan is van, ahol összegyűjtik a CV-ket, aztán gyorsan egyben zavarják le a kiválasztási folyamatot.


Nekem is volt, hogy már másnap visszajeleztek időpontot egyeztetni, de ahol végül elhelyezkedtem, az pont olyan volt, ahonnan kb egy hónap után kaptam visszajelzést.


Persze olyan is van bőven, hogy egyáltalán semmi visszajelzést nem kapsz, nem kell törődni vele. Lehet, hogy évek múlva előveszik a fiók aljáról a régen beérkezett CV-ket és felhívnak, de lehet, hogy sose hallasz róluk.

2016. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Találtál azóta állást?
2016. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!