Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen külföldi munkaközvetítő...

Milyen külföldi munkaközvetítő cégek vannak?

Figyelt kérdés

Szeretnék külföldön dolgozni, az egyik csak munkásszállón ajánl munkát ami jó is lenne de 2 ágyas szobákban ami engem zavar mert fiatal vagyok tizen éves (18) és 30-40 évesekkel kicsit sem szeretnék együtt lakni egy szobában, egy házban OK. Vagy olyan cégek vannak-e, amik csak munkát ajánlanak külföldön, szállást tudok én is intézni. De ha egy melóhelyre kiközvetítenek az már jó, felőlem levonhatják a részüket de úgy kéne hogy M.o.-n töltöm ki a szerződést mert kevés a tőkám így félek elfogyna ha szerződött munka nélkül indulnék Nyugatnak. Lehetne Bécsben is, németet tanulom alap szinten beszélem angol megy közép szinten. Lehetne Bécsben is, Sopronban szívesen laknék, ám ilyen munkaközvetítőt vagy állásajánlatot sem találtam jófogáson meg hasonló oldalakon.


BTW a jófogáson egy csomó kamu állásajánlat van ahol föl sem veszik a telefont.


2016. aug. 2. 17:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!