Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyógytornászok jól keresnek?...

A gyógytornászok jól keresnek? Mennyire érdemes a mai világban ebben a szakmában dolgozni? 19/L

Figyelt kérdés
gyógytornásznak szeretnék tanulni a pécsi egyetemen.Az olvasottak alapján nagyon megtetszett.

2016. júl. 28. 19:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, mindig lesznek emberek akiknek kell gyógytorna.
2016. júl. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez változó.


Az állami EÜ-ben nem keresnek jól. Viszont ha tudsz vállalni privát pácienseket (eleinte mellette, később meg akár helyette), az már jól fizet, főleg, ha valami szűkebb területre sikerül specializálódnod, és ott tényleg jó vagy, akkor egymásnak adnak az ügyfelek egy idő után.


Ehhez persze tényleg jónak kell lenni, és meló is van bőven, az ügyfelek egy része nem 8-17-ig fog tudni járni, hanem mondjuk munka után.


Ezzel együtt most nemrég volt lehetőségem betekinteni például kisgyerekekkel (babákkal) foglalkozó gyógytornászok munkájába, ez tipikusan egy olyan terület, amire mindenki áldoz, jól lehet vele keresni, a babák fizikailag sem olyan megterhelőek, mint egy felnőtt férfi mondjuk.


Én meg a kezemmel jártam gyógytornászhoz, az azért már komolyabb meló volt, mert elég erős a szorításom, és ellent kell tartani, szóval kell hozzá némi fizikai erő is, de úgy vettem észre, hogy szintén van bőven páciens.


Amatőr sportolós közösségekben is folyton olvasom, hogy keresnek gyógytornászt, azok, akik már ismerik az adott sportág problémáit, elég kelendőek.

2016. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2016. júl. 30. 15:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!