Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudnánk előre lépni?

Hogyan tudnánk előre lépni?

Figyelt kérdés

Jelenleg 16 hetes terhes vagyok.Szeretnénk valahogy előre lépni mert most egy szobánk van csak (a párom anyukájával lakunk közösen egy kertes házban).Én betegállományban vagyok a nettó fizetésem 74 000 volt amíg dolgoztam.A párom nettó fizetése 130 000 körül van. Ebből 65 000 adunk a közösbe havonta (rezsi, kaja, felújítás hitele).Ezenkívül a saját csekkek 30 000 körül vannak (kocsi, mobil, újság előfizetés, stb)

Szerintetek lehet ennyi pénzből előre lépni.Mert mi így nem tudunk megtakarítani mindig épp hogy elég a köv. fizetésig.Mit tudnánk tenni, hogy legyen saját házunk?


2007. nov. 15. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos elég aggasztó, és sok ilyen helyzet van... én csak azt tudom mondani, hogy irány külföld, ott jobb lesz.
2007. nov. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen külföldre? Elég merész.

Nem túl rózsás a helyzet, ráadásul -gondolom , vidéken éltek, mert gyanúsan kevés a kiadásotok. (nekem 150.000 körül van /hó, és most még beleugrottam egy jó kis hiteltörlesztésbe, ami a vállalkozásomhoz kell)

Szerintem kockázat nélkül nem lehet előrelépni. Hitelt kell igénybe venni, ha nincs más forrás, és jó helyre tenni a pénzt. Arra gondolok, hogy sokan egy életre eladósodnak, mert kocsit, lakást vesznek, de sajnos az nem hoz pénzt, nem jut vele előrébb, csak dolgozik tovább és fizet a banknak. Márpedig pénzt csak pénzből lehet csinálni.

2007. nov. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ez pénzbe kerül, de csak az elején, egyszer kell befizetni. Több osztályba be lehet lépni, a legolcsóbb 39000 huf. nem egy mozijegy, tudom, de ha rábeszélsz 50-100 embert ugyanerre, csaupán ebből több százeret keresketsz. A belépésnél kapsz egy kártyát amit meg kell mutatni vásárláskor, és ha az üzlet beletartozik ebbe a rendszerbe, kapsz kedvezményt %-ban. csak úgy mellesleg, MO.-n kb 7000 üzlet van benne, ami elég sok. (ez 1-2éven velül megháromszorozódik, 2009 tavaszán nagy, robbanászerű népszerűségnövekedése lesz a rendszernek.) sokan kérdezik, honnan jön a pénz... a válasz egyszerű: a multik adják, akik egyébként reklámokra költenék. És ez nekik jó, hiszen ha belépnek ebbe a rendszerbe, akik benne vannak a rendszerbe, azok oda fognak menni vásárolni értelemszerűen.


A rendszert úgy hívják hogy lyoness, egy ausztriai matematikus találta ki, a lényege, hogy mindenki jól jár vele. ha 4 embert összegyűjtesz és belépnek ők is, már megtérül a 39k. szerintem nagyon megéri.


Jah, és a legfontosabb. Nem piramisrendszerben vannak a belépett emberek, tehát egy ember alatt közvetlenül végtelen ember is lehetne elvileg(ahhol a lentebbieket kiszipolyozzák), hanem bináris rendszerben van, minden ember alatt 2 van, és így tovább. Abszolót igazságos. Ha valakinek nem tetszik, (valószínűleg nem érti hogynan működik, vagy furcsállja a sok pénzt) az is nyugodtan beléphet, hiszen a kockázat 0%. ugyanin ha csakazértsem szervez be 1 embert sem, vásárolni mindenki vásárol, és a kedvezmények előbb vagy utóbb kiteszik a belépő összeg mennyiségét :)


Ha érdekel, Küldj emailt, vagy MSN üzenetet itt: adaw(kukac)freemail(pont)hu


vagy nézd meg ezt(ez bonyolultabb, csak szólok) lyoness.ag/3019_HU.5666A27caa81987a13e7e74555b739e0e431da1

2008. aug. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!