Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Burgerkingben miként lehet...

Burgerkingben miként lehet előre benem jelentett túlóra miatt panaszt tenni?

Figyelt kérdés

Párom burgerkingben dolgozik. 21 éves. Nem diákmeló. Néha 8 néha viszont 11 órát dolgozik. A probléma: Hetente többször is előfordul hogy a sza.. beosztása miatt 23:00 vagy 00:00 dolgozik. Erre viszont rápakolnak plusz egy órát bármifajta tájékoztatás nélkül. Van e bármifajta lehetőség arra miszerint valahogy a vezetőséggel ezt rendezze hivatkozva konkrét törvényre vagy bármire?

A szerződését ma fogom átnézni.

Bármilyen tanács érdekel ami korrekt.


2011. aug. 14. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugrál, hamarosan találnak okot, hogy kirúgják.
2011. aug. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
tanácsolom, hogy ne nézd hülyének a pasidat, mert hamar kidob...ha át akarja nézni a szerződését vagy panaszt akar tenni, akkor majd megoldja...addig meg örülj, hogy van miből moziba vigyen és ne pattogj
2011. aug. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

HÁHÁHÁHÁHÁ

Emberek valamit csúúnyán benéztetek!

Én a kanja vok. Látom rajta hogy qva fáradt illetve mivel én is dolgozom, és én viszem haza éjszaka (hogy ne egyedül mászkáljon) azért nem mindegy hogy 23:00 kor vagy 01:00 kor szabadul.

A pattogás meg azért lehet pofátlanul meg diszkréten is intézni csak forma kérdése. Ja és igaz hogy lesz neki pénze de ha az egészségére megy a dolog mit ér majd vele?:)

2011. aug. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!