Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Versenyszféra vs közszolgaság?

Versenyszféra vs közszolgaság?

Figyelt kérdés

Jelenleg köztisztviselőként dolgozok, havi 90e ért...

Most lenne lehetőségem átmenni versenyszférába havi 130ezerért, de nem tudom, hogy meglépjem-e


Elvileg másik helyen többet kéne dolgozni (nem órában) illetve munka közben ki is kell menni dolgot intézgetni.


Ti hogyan döntenétek? Menekülnétek közszférából ha lenne lehetőségetek? (most pl én vártam fizu emelést erre csak a kormánytisztviselőknek emelik a bért pff)



2016. jún. 8. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha neked nem hiányzik a +30% fizetés...
2016. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most megyek a közszférába. Közfoglalkoztatotti bérem van jelenleg, de 140.000 nettót fogok kapni- szóval fordított a helyzet.

Persze, hogy válts! Oda kell menni, ahol több a pénz.

2016. jún. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2# diplomád van?

Nekem pont az a gondom, hogy csak nyelvvizsga x középfokú végzettségem van...

De ha belegondolok hogy ha mennék 4évet egyetemre akkor keresnék annyit mint most kapnék ott

2016. jún. 8. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, diplomával.

Én szeretek tanulni, szerintem sose rossz új dolgokkal megismerkedni, azokat elsajátítani.

Mindenképpen válts, és ha esetleg diplomád lesz később, akkor több lesz a lehetőséged is. :)

2016. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!