Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi annak a foglalkozásnak a...

Mi annak a foglalkozásnak a neve, aki kísérgeti az embereket, megszervezi a napjukat, mindent helyette csinál? Ilyen asszisztens féle. Pl. Sztároknak

Figyelt kérdés

menedzserasszisztens vagy mi??

Mert én ügyvitel iskolába járok ez ilyen titkárnő tanoda XD és inkább híres emberekkel akarok foglalkozni, részt venni valamibe, mint, hogy hülye papírokat töltögetni egy hófehér terembe 50 ember mellett egy hófehér íróasztalon hófehér blúzba..


Célzok itt arra, hogy például amikor híres színészek jönnek Magyarországra akkor kapnak maguk mellé egy embert aki fordít nekik, elrendezi a napi teendőit, kísérgeti, vigyáz rá, segít neki, szóval így ő irányítja az életét.. Ez milyen foglalkozás??


2010. ápr. 11. 15:13
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne talán Hostes?
2010. ápr. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem

ehhez kell külön végzettség. Csak nem tudom mi a neve!

Valamilyen személyi asszisztens..

2010. ápr. 11. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Személyi asszisztens.

Pörgős meló, én is ezt csinálom :)

2010. ápr. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia bocsi tudnál írni privátba? Lenne pár kérdésem! :)
2010. ápr. 12. 14:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!