Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Atena munkaközvetítő tapasztal...

Atena munkaközvetítő tapasztalatok? Váltókkal/ munkatársakkal gondok?

Figyelt kérdés
Ha volt gondotok, akkor, hogyan oldottátok meg?
2016. máj. 28. 13:35
 1/3 anonim ***** válasza:
munkatársakkal nagyon jól kijöttem, a cég viszont ... senkinek nem merném ajánlani
2017. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Már nem dolgozom náluk, egy évet lehúztam, de én se ajánlom senkinek a céget... Maximum,ha ugródeszka kell.. De én pl. a leszámolási papírokat is nagyon nehezen kaptam meg...

A váltókkal nem volt gondom (2 családnál voltam tőlük). Ha a másik családot nem szerettem volna meg annyira, akkor biztos, hogy nem maradok egy évet náluk.

2017. okt. 15. 18:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Értékelhetetlen. Nem is csodálkozom, hogy megszűnt a Rottenbiller utcai irodájuk. Az ottani dolgozók segítőkészsége a nullával volt egyenlő. Addig aktívak, amíg munkaerő kell nekik. Amikor te szorulnál segítségre, akkor eltűnnek. Én felmondtam náluk, de se leszámoló papírokat, sem választ, semmit nem kaptam. Sőt, még másfél évvel a felmondásom után is hívogatnak állásajánlatokkal holott már 3x megírtam nekik, hogy nem dolgozom már náluk.
2019. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!