Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ajánlana valaki egy jó munkakö...

Ajánlana valaki egy jó munkaközvetítő céget, ami segítségünkre volna ausztriai munkavállalásban?

Figyelt kérdés
A párommal az elkövetkező nyári szezonban szeretnénk munkát vállalni Ausztriában, lehetőleg Tirolban. Mindketten tapasztalatlanok vagyunk a külföldi munkakeresésben, s mivel féltjük az erre spórolt pénzünket, kétszer is meggondoljuk, hogyan álljunk neki a munkakeresésnek. Jó volna, ha találnánk egy jó referenciákkal rendelkező céget, hogy elkerülhessük az átveréseket. No és persze szívesen fogadok tanácsokat, tapasztalatokat a kinti munkakereséssel kapcsolatban! :) Előre is köszönöm!
2016. máj. 1. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

NYári szezon pont a "holt " szezon, tirolba, vorarlbergbe stb... ott télen van pörgés síszezonba 4-5 hónapon át, nyáron "pár" turista van.

Én mindenképpen külföldi munkaközvetitökkel próbálkoznék, powerserv, ausztria egyik legnagyobb munkaközvetitője, de van egy nagyon jó liechtensteini cég is, MSE a nevem ők közvetitenek, ausztriába, svájcba, németországba is embereket. Német nyelvtudás ajánlott, sőt kötelező inkább igy mondom. Ezek a cégek nem fognak átverni voszont lehet hogy kimentek és 1 hónapig nem lesz semmi, téli szezonba más lenne, szinte minden második szálloda keres konyhai kisegitót, vagy szakácsot, pincért stb...

Nekem szerencsém volt, apum kint dolgozik, volt időm keresgetni, aztán én marha hazajöttem :) . Szeretnék szakmámba dolgozni, ha már diplomát csináltam.. :)

Egyébként a személyes kontaktus minden céghez, hotelhoz bekopogni a legjobb megoldás. Nem tudom miylen szakmátok van mit akartok csinálni kint :)

2016. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerősök a "cv prof" cégtől dolgoztak kinn, ők elégedettek voltak vele.
2016. máj. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!