Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Angliában óránkénti 7 fontos...

Angliában óránkénti 7 fontos fizetés milyennek számít?

Figyelt kérdés

Takarítói állás, heti 5 nap 12 óra, tehát heti 420 font, havi átlag 1700 font körül.

Meg lehet belőle élni? Ez természetesen csak a kezdet, később szeretnék előre lépni. Angolul társalgási szinte beszélek.


2016. máj. 17. 15:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem trollkodni akarok de Aprilistol a 25 ev felettieknek £7.20 a minimalber. Az elottem szolokhoz hasonloan en sem dolgoznek 12 orat heti 5 napban, legyen az takaritas vagy akarmi mas. Nincs mellette eleted. De ahogybirtak elottem is; attol fugg persze, hogy mi a celod
2016. máj. 19. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Csak mellekesen: ha 7 font brutto oraber es havonta kapod a fizud az kb 1800 bruttoban aminek a nettoja 1500.
2016. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Vidéken rengeteg, londonban max 1 szobát bérelhetsz társsal. Érdemes lemenni vidékre s kis szállodákat takarítani, a megélhetés olcsóbb, mint m.o.-n. Többszázezret tudsz férretenni. :)
2016. máj. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Annyibol max tengodni fogsz, nem elni.Kb. 120ezres magyar fizetesnek felel meg.
2016. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Norman Bates válasza:

Csak ne Londonba menj, az a legrosszabb.

Pl Birmingham Anglia 2. legnagyobb varosa, hasonlo Londonhiz csak sokkal olcsobb. Pl mi egy szoba + nappalis lakast berelunk havi £400 , a kozlekedes is olcsobb. Munka van, ha valaki dolgozni akar.

Nem ertem, miert van az emberek fejeben az, hogy angliai munka = London ??? A leheto legrosszabb valasztas

Am ezt az £1500 tengodesre eleg aki irta tuti nel elt meg itt vagy max Londonban huztak le.

2016. máj. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!