Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen pótlékok járnak egy...

Milyen pótlékok járnak egy tűzoltónak ( vonulósnak )?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok mint éjszakai műszak ( mivel 24/48-ban dolgoznak, ezért ez minden munkanapra vonatkozhat ha van ), vasárnapi pótlék, stb.

Milyenek vannak?


2016. ápr. 24. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Az hogy mi jár nem tudom . De szívem szerint egy fillért nem adnék nekik. Le töltik a havi óra keretet és vége. Nincs túl óra. Ha 24 órát benn van akkor 48 órát meg otthon. Ezért semmi plusz nem járna neki. Arról már ne is beszéljünk hogy csak szolgálatot teljesítenek. Nem dolgoznak. Tudom majd jönnek a hurrogások. Nekem azóta is , meg sok jó érzésű embernek a begyébe vannak, amióta elmentek negyven néhány évesen nyugdíjba! Aki meg végig dolgozta , dolgozza az életét annak meg kitörlik a szemét . Elmehet 65 évesen és még fele annyit se kap mint egy tűzoltó meg rendőr.

Egyik rokonom elment 50 évesen nyugdíjba és még egyszer annyit kapott mint a faterom, aki igen kemény munkát végzett 47 évig. !!!

2016. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!