Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jár nekem valamiféle juttatás?

Jár nekem valamiféle juttatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Hamarosan lejár a gyes-em, de sajnos nem találtam eddig még munkát.


Az érdekelne, hogy jár-e nekem valahonnan valami?

Egy gyermekem van. Munkanélküli segélyt nem kaphatok, ezt már tudom.

Sajnos egy keresetből nem tudunk majd meglenni, és aggódom. Minden munkahelyről elutasítottak, mivel a lányom miatt szerintük nem vagyok elég rugalmas.


A tb-met egy ideig fizeti az önkormányzat, de utána?


Mit gondoltok?



2016. ápr. 13. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem semmi nem fog járni és még havi tb-t is fizetheted magad után ha már az önkormányzat nem fogja.
2016. ápr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Konkrétan munkanélküli leszel.

Ha a munkanélküli segély nem jár, mert nincsenek meg a feltételek, akkor mi más járna?

Aktív korúak ellátása, azaz a kb 22 ezres segély az önkormányzattól, ha együttműködsz velük.

Ehhez menj be az önkormányzathoz, mert mindenféle nyomtatványt ki kell tölteni.

De tudd, hogy ha ezt kapod, bármikor behívhatnak közmunkára, fiatal vagy, életerős, a gyerek itt nem akadály. Ha kisvárosban laksz, jó eséllyel mehetsz utcát söpörni.

Feküdj rá még jobban a munkakeresésre, sok sikert!

2016. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Az aktív korúak ellátása jár: 22.800 Ft/hó, de berendelhető leszel közmunkára, amit (bármi is az!) köteles leszel elvállalni, különben megszüntetik ezt a 22ezret is és a tb-t is fizetheted magad után.

Pályázz állásokra, hátha előbb-utóbb felvesznek valahova!

2016. ápr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!