Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sima érettségivel 18 évesen...

Sima érettségivel 18 évesen milyen munkákat kaphatok?

Figyelt kérdés

1. Milyen lehetőségeim lesznek?

2. Mennyit fizetnek az adott munkahelyen kb.?

3. Hány órás munkákat kaphatok?

Még nem töltöttem be a 18-at és tovább tanulásra nincs lehetőségem, és ösztöndíjas programok se állnak közel hozzám, és alapból nem menne a képességeim miatt...

Szóval egyből szeretnék munkát keresni, ahogy "felnőtt" leszek úgymond...

Albérletbe szeretnék költözni és arra jutottam, hogy összesen minden kiadással együtt 200 000 Ft-ra lenne szükségem havonta + kezdésnél a kaukció miatt talán többre de azt megoldhatom...

Szülői segítségre nem számíthatok, sőt én szeretném őket támogatni ebben a szűkös helyzetben, de nem akarok itthon maradni önállóan szeretnék élni a saját lábamon...

Ezt csak azért írtam le, hogy ne jöjjenek olyan válaszok, hogy kérjek kölcsön a szülőktől, meg maradjak otthon és stb. stb.

Kérlek mondjátok el a tapasztalaitokat, és hogy hogyan vágjak neki... Egyébként most 16 éves lány vagyok, de nem gondolom meg magam a tovabb tanulással kapcsolatban...



#fizetés #munka #érettségi #megélési lehetőség
2016. ápr. 3. 17:47
 1/4 anonim válasza:
Szia! Üdv a klubban! Én is 18 évesen érettségi után kezdtem el dolgozni! Jelentkeztem mindenféle munkára ahol lehet érettségivel dolgozni. Én MEOsként kezdtem,aztán az is maradtam pár évig, bàr bejártam egy pár gyárat az országban,mire megtaláltam a legjobb kínálatot. Aztán a mostani helyemen már lassan 5 éve vagyok. Itt is Meos vagyok,csak már szakmával! Ez a szakma elég jól fizet. De hidd el,hogy nem let könnyű elállni,de azért sok sikert!
2016. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
200 nettó kezdésnek diplomával se mindig van meg. Vagy hány év tapasztalat után gondoltad a 200-at?
2016. ápr. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En ugy keresek netto 160at, hogy mar van egy penzugyi diplomam es palyakezdo vagyok, 1 eves tapasztalattal.....


Te netto 200at, de inkabb tobbet akarsz keresni? Ha talalsz ilyet, szolj nekemis

2016. ápr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát én egyből gondoltam a 200-at mivel elszeretnék költözni albiba...

Azt tudom, hogy kevés az ilyen munkahely, meg hogy szakma nélkül kb 90 ezer a max fizetés...

De köszönöm, hogy elmondtátok a tapasztalaitokat!

Szóval összeségében, ha szerencsém van akkor max 100-150 körül fizetnek. Ha két helyen dolgoznék akkor talán megélnék?

2016. ápr. 6. 16:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!