Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gondolkodni egy ajánlaton?

Gondolkodni egy ajánlaton?

Figyelt kérdés
Vagy 3 hete vagyok egy kiválasztásban. Elbeszélgetés, próbamunka, most kaptam egy üzenetet, hogy felvettek. De csak most kaptam konkrétumokat, fizetés stb. Azzal nem.lenne bajom, de maga a feladat, környezet nem tetszik. Másra számítottam, hosszú távon keresek már, ezért gondolkodom. Mit érdemes mérlegelni egy ajánlaton?

2016. márc. 9. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:

- Van gyakorlatod vagy pályakezdő vagy? Ha pályakezdő vagy, ragadj meg minden alkalmat, ahol tapasztalatot szerezhetsz.


- Van próbaidő? Ha igen, kezdd el és ha nem tetszik, bármikor indoklás nélkül felmondhatsz. Előre ne mondd azt, hogy nem jó. Nekem is volt olyan munkahelyem, amit "ugródeszkának" szántam, aztán megszerettem, ott maradtam.


- Hosszú távon ma már nem nagyon lehet tervezni: egyik pillanatról a másikra szűnnek meg cégek, vállalatok, munkahelyek stb.


- nemrég "erőszakosan" rávettek egy munkára (egy ismerős ajánlott állítólag, nem akartam elvállalni, de mondták, hogy hosszútávú lenne - aztán 1 hónap leforgása alatt visszavették a helyemre az előttem kirúgott leányzót (nesze Neked hosszútáv), nekem meg viszontlátásra volt :-) Mondjuk nem bántam, mert majd megszakadtam a sok munkában - de azalatt az 1 hónap alatt viszont igen jól kerestem :-) LEGÁLISAN! :-)

2016. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van tapasztalatom. Bizonyos szakmavan referenciaim is vannak. Voltam probanapon de eszmeletlenul nem jott be maga a munka. Olyan masok ala dolgozom, egyszerre harom embernek dolog. Teljesen masra szamitottam. Amiklr abproba utan beszelgettunk, arra gondoltam mar akkor hogy jaj nem...Szoktak megkeresni, interjura hivni, de vagy nem vesznek fel, vagy be sem hivnak, vagy felvennenek de kevesebb orara jelentenek be.


Nincs sok munkatapasztalatom, ket munkahelyem szunt meg rovid ido alatt, egyszer meg probaido alatt menekultem, mert kibirhatatlan. Legalabb egy evet szeretnek, de az a minimum.

2016. márc. 9. 17:18
 3/6 anonim ***** válasza:

"Van tapasztalatom..."

"Nincs sok munkatapasztalatom..."


Na most akkor döntsd el: van vagy nincs? :-)


Ha nem nagyon vesznek fel, akkor azért mégiscsak el kellene gondolkodni, hogy akarsz-e dolgozni vagy sem?

Nem tudom, mi a képzettséged, vidéken vagy-e vagy sem, de ha nem nagyon válogathatsz és kell a pénz, akkor változtasd meg a munkához való hozzáállásodat és kapva kapj az ilyen alkalmakon.

Álommunkahely NINCS - vagy csak nagyon kevés... :D

2016. márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ugy ertem hogy van munkatapasztalatom, de nem sok.

Amugy pesti vagyok

2016. márc. 9. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik és nem Fogsz éhen halni munka nélkül, ne menj, nem értem mit pörögsz ezen.
2016. márc. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg nincs másik, én nem hagynám ott.
2016. márc. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!