Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mikor érkezik meg a pénz az...

Mikor érkezik meg a pénz az Erzsébet kártyára?

Figyelt kérdés
Holnap kapjuk a fizut. Fizuval együtt utalják, vagy máskor?

2016. márc. 3. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Reméljük, olvassa a bérszámfejtőtök ezt az oldalt, magára ismer a sok konkrét infóból, amit megadtál, és válaszol. :D


Ha nem, akkor talán hívd fel, és kérdezd meg tőle, hogy mikor utalja.


(Amúgy kb. mennyi IQ kell ahhoz, hogy valaki ahelyett, hogy megkérdezze a munkahelyén az illetékes ügyintézőt, hogy mikor szándékozik megnyomni az utalás gombot, itt teszi fel a kérdést, ahol nyilván senki sem fog tudni válaszolni rá. Komolyan! Ilyen hülyéknek hogy lehet egyáltalán munkahelyük?)

2016. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Öcsém, hogy te mekkora egy bunkó vagy! :D

Szerinted nem kérdeztem meg? Azért írtam ide, mert bent nem kaptam rá választ. Jesszus, ne legyél már ilyen primitív...


Akkor felteszem úgy a kérdést, hogy akinek van erzsébet kártyája, az a fizuval együtt szokta megkapni az összeget, vagy netán előtte-utána?

2016. márc. 3. 18:59
 3/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél más lesz. Ugyanis se nem kötelező, se nem tilos ugyanakkor utalni, mint a fizetést. Azaz: a cég maga dönti el, hogy mikor adja. Elsősorban a szerződésben írhatja le, esetleg a kollektív szerződésben, ha abban sincs, akkor végképp rajta áll, hogy egyáltalán adja minden hónapban, vagy ad akár néhány hónapot egyben, amikor több pénze van, sőt azt is eldöntheti, hogy ad-e egyáltalán.
2016. márc. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, ecsém, nekem nincs ilyenem, mert inkább önkéntes nyugdíjpénztárba teszem azt a 200 k-t, amit lehet kedvezményes, úgyhogy erre nem tudok válaszolni. De van egy nagyszerű ötletem: indíts el egy netes közvéleménykutatást, hátha akkor okosabb leszel. Kiderül, hogy x százalék kapja korábban, y egyszerre, z meg később. Amúgy meg továbbra is csak azt tudom mondani, hogy a munkahelyeden tudják megmondani, mikor utalják a béren kívüli juttatást, ahogy ott tudják megmondani azt is, mikor utalják a fizetést. Merthogy a munkahelyed adja a lóvét a Bözskére, nem az itteni fórumozók.
2016. márc. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki vagy segítve azzal, ha azt írom, hogy az én munkahelyemen a kollektív szerződés szerint negyedévente rendezik a béren kívüli juttatásokat? Ki vagy segítve azzal, ha azt írom, hogy bizonyos tételek utalását a fizetéssel együtt, míg más juttatásokat eltérő időpontban indítanak (nálunk ugyanis egy keretösszeget lehet elosztani)?

Ha a munkáltatód nem tudta megmondani, akkor itt pláne rossz helyen keresed a választ....

2016. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
de barom vagy első válaszoló, kérdező: ilyen választ vártál mi?! :D
2016. márc. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én fizetés előtt 5 nappal hamarabb kaptam meg.
2016. júl. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én 8. án kaptam fizut és 14-15 környékén az erzsébetkártya... de mindig utánna...
2017. márc. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!