Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az Erzsébet utalványt hol...

Az Erzsébet utalványt hol lehet beváltani kézpénzre?

Figyelt kérdés
Van még 15 ezer forint értékű iskolai utalvány de már nem tudom mire elkölteni,fontos lenne viszont vennem élelmiszert,amire ezt nem engedik,kérlek titeket segítsetek!

2014. aug. 3. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem beváltható. Ha jól tudom.
2014. aug. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem lehet beváltani.
2014. aug. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
58%
Bizonyos embereknél lehet ilyet csinálni, de valamennyit bukni fogsz rajta. Van aki 15ért 10k készpénzt ad csak pl.
2014. aug. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Sehol nem lehet készpénzre váltani. Max vegigkerdezed az ismerőseidet, hogy valaki nem e akar most iskolacuccot vásárolni es becsmerelteted vele.
2014. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. aug. 4. 11:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi ismerősök, barátok között szoktuk cserélgetni, próbáld meg esetleg te is, hátha kell valakinek.

Augusztus van, hamarosan kezdődik az ovi, iskola, ilyenkor sok helyen el tudják költeni a családok, kérdezz rá.

Nekem is tk. mindegy lenne, hogy készpénzért vagy utalvánnyal veszem-e meg a szükséges dolgokat, te pedig pénzhez tudnál jutni.


Legálisan egyébként sehogyan- így próbáld meg, ahogy írtam.

2014. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%-os árfolyamon érdekelne.
2014. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
...ha így licitálgatunk, én 75-t is adok érte;)
2014. aug. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sajnos hiába mert mèg is csak 15ezerről beszélünk, és nekem elég lenne ha valaki csak egy 5ezrest cserélne, csak ha én háromezret kapok ötezer értékű utalványért,nem éri meg, mert az a kétezer forintot is ellehet költeni.
2014. aug. 5. 17:13
 10/10 anonim válasza:

Azért kell ismerősöktől kérdezni akiknek mindegy, hogy kp-t vagy utalványt költenek.


Mert ha idegennel váltatsz és elmondod, hogy 1:1 arányban szeretnél, akkor körberöhög mondván, hogy abban neki mi az üzlet?

2014. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!