Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elég nagy bajban vagyok?

Elég nagy bajban vagyok?

Figyelt kérdés

Esetleg valaki tud olyan külföldi munkát, ahol a nyelv nem szükséges, viszont a szakmai tudás előnyt jelent? Építőiparban vagyok jártas több mint 12 éve. Most 32 vagyok. Kérlek ne hurrogjon le senki, elég a bajunk így is. Ha van valakinek ötlete, ajánlása, megköszönném. Részletesebben privátban válaszolok?


Köszönöm!


2016. febr. 15. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:

kinn élő ismerős segítségével esetleg működne, de ahhoz is elég jó ismerősnek kell lennie, sok esetben a legközelebbi hozzátartozóknak is nehezükre esik ilyenkor segíteni...


nyilván sok ilyen munkához konkrétan nem kell nyelvtudás, hisz nem beszélsz a vasbetonszerkezethez, de ahhoz, hogy megértsd, mi a feladatod, vagy már előzetesen azt, hogy mit is írsz alá, muszáj tudni valami alap szinten.


szomszédomék is úgy mentek ki több éve angliába, hogy a férfi az építőiparban helyezkedett el, viszont előtte elvégzett egy gyors angoltanfolyamot, hogy azért fogalma mégis legyen a nyelvről.

2016. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen, tudom a nyelv fontosságát, de h őszinte legyek, olyanra gondoltam, hogy talán van itt valaki, aki épp kint dolgozik és nem feltétlenül kell a nyelv, aztán még helyet is tud...na de ez elég ireális. :)

2016. febr. 15. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Csak minimálisan gondolkodj, ha nem érted meg, hogy mi a feladatod, hogy akarod elvégezni a munkád??
2016. febr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rengeteg munka van,ahova nem kell a nyelv

Csak akkor ne akarj 1500-1600 eurónál többet keresni


Emellett az sem mindegy,hogy mit takar az építőipar?

Hidegburkolás,szárazépítészet? Vagy a többi 18 közül mit. Lehet jobban tudnánk segíteni

2016. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Homlokzati hőszigetelés, nemesvakolás- Festés-mázolás- hidegburkolás

Ezeket elég magas szinten el tudom végezni.

2016. aug. 22. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!