Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdagok, jól keresettek vagy...

Gazdagok, jól keresettek vagy csak a spórolt pénz?

Figyelt kérdés

Az Andrássy úton lévő üzletkben sok hétköznapiasan vagy túol egyszerűen öltőzködő ázsiait látni vásárlolgatni. Ma pl a Monclerből jött ki két ázsiai lány elég nagy táskával. Vagy egy férfi olyan 30 körüli szerintem 2 Louis Vuitton ( papír) táskával. Az vagy magyar volt vagy külföldi,de európai. Ki tudja abban a táskában is mi volt,de az sem olcsó.

Vagy egy másik fiatal csávó,akin Gucci cipő cipő volt, nekem is tetszik az a cipő viszont a mintájáról lerí,hogy milyen márka ezért nek venném fel. Vagy a Burberryből is mentek egy táskával az sem kicsi volt. Meg lehet,hogy egy egy apró olcsóbb dolgot vehettek vagy learazottat. Én is szoktam így az Armaniban pl már némelyik farmer leárazva 20 000 körül van. Úgy ahogy de jó életük lehet!


2015. dec. 23. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
51%

Biztos egy büdös paraszt bunkó vagyok,aki nem tudja értékelni a jót, de én nem akkor vagyok boldog, ha egy 100 ezres ruhát veszek - abban is érezhetem magam rosszul - hanem akkor, ha sikerül néhány agyonhajszolt, fáradt ember arcára mosolyt csalnom, örömet szerezni nekik. Ha hiszed, ha nem, vettem 10 db apróságot össz 400 ft-ért és odamentem a közeli boltosokhoz, postára, gyógyszertárba, s kezükbe nyomtam azt az apróságot, Boldog Karácsonyt kívánva :-) És mindenkinek felderült a fáradt arca, megörült, rám mosolygott :-) Minimum 10 emberrel megtettem ezt... nekem ez a boldogság... :-)


Na és el kell mondjam, hogy én nem csak ilyenkor vagyok velük kedves, hanem egész évben... :-)


Hogy a kérdésedre is válaszoljak: lehet, hogy mindhárom, de még az is lehet, hogy hitelből vásároltak márkás ajándékot - mindenesetre engem egyik verzió sem érdekel...

Nem ez az igazi érték...

2015. dec. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ezek az árak csak a magyarországi fizetésekhez képest irreálisan drágák, nyugat-európai vagy a gazdag közel-keleti országokból jövő turistáknak egyáltalán nem terheli meg a pénztárcáját. Ahol nálunk a középosztály vásárol (H&M, Promod, Zara és társai), az nyugaton a legolcsóbb üzletnek számít, nagyjából ugyanaz a kategória náluk, mint itt, ha beugrasz egy kínaiba.
2015. dec. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Hahah nagyon jot nevetem
2015. dec. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te komolyan ezt figyeled?

Van olyan nap, hogy kb a felsoroltak közül mindegyik üzletből papírtáskával jövök ki. Jól keresek, van megtakarításom is! Gyakrabban inkább külföldön vásárolok, nagyobb a választék. Armanit nem szeretem.

2015. dec. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég megkeseredett lehetsz, ha irigykedve azt figyeled, hogy melyik boltból ki és mivel jön kifelé. :D
2015. dec. 27. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!