Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szerencsejáték a...

Melyik szerencsejáték a legoptimálisabb?

Figyelt kérdés

Sok mindennel próbálkoztam

póker: élő emberek ellen játszol könnyen manipulálni tudnak ha nem értesz hozzá

blackjack: ez az amit én nem játszottam, de mivel ez is kártyajaték oddskodom tőle

játékgép: ez a totális bukás

tippmix: a szorzók úgy vannak kialakítva, hogy ne tudj nyerni hosszutávon

puttó, lottó: millió az egyhez az esélye ,hogy nyerj

kaparós sorsjegy: ez is pedig úgy van kialakítva hogy minden 4. nyer és a nyerők fele pedig vagy a tétet adja vissza vagy pedig dupla --> bukás

rulett: ez teljesen a véletlenen múlik, de itt arányosak a szorzók (97%osan)


igazából akkor lenne igazságos egy játék ha ugyanakkora esélyem lenne nyerni mint veszíteni

tippmixen egy 3 esélyes meccsnél 2,50/ 3,00/ 2,50 szorzót ad, holott az igazságos a 3,00/ 3,00/ 3,00 lenne, de ilyen sehol nincs, a sorsjegyekről is leírtam az arányt. Matematikailag a rulettnek van a legnagyobb esélye. Sokan mondják ,hogy manipulálják igen ám de ha több ember játszik ott van aki erre van aki arra fogad 36/37 arány szinte tökéletes.

Illetve vannak olyan irodák/játékok amikor emberek ellen fogadsz meccsekre olyasmi mint a totó, de ezt még nem ismerem annyira kicsit új, bár jobban tetszik, hogy nem fix szorzók vannak.


Kezdetben úgy játszottam ,hogy minden pénzt és minnél nagyobb nyereményre, pókeren nem tudtam megélni mikor a pénzem többszöröse megvolt már, tippmixen 5-10 körüli szorzók, aztán azzal próbálkoztam, hogy minden nap feltenni pl 1,10-1,50-re de rájöttem, hogy nem jó, sokáig jutottam vele, de 1-2-3 hét alatt mindig becsúszott egy bomba meglepetés. Aztán próálkoztam azzal is ,hogy kisebb összeg és maximum meccsszám nagy szorzó ezzel sikerült nyernem 50-200-200 ezreket. De többször nem.

Később olvastam a Martingale stratégiáról, de ez is rossznak tűnt, döntetlenekre játszottam mert ott van ugye reális szorzó, ha folyamatosan felteszed a pénzt duplára előbb utóbb beadja, igazából ezt a hülye is tudná. Csak az egyik baj ,hogy van hogy egy csapat 10 meccsig nem játszik döntetlent ez totális csőd lenne, a másik pedig ha játszik is pl 5jére az 5 hét, az 1,54 es növekedés ha szerencséd van és sikerül döntetlent játszania a csapatnak. A sportofgadásban ez az egyetlen olyan amiben látok lehetőséged, ami mégis zavar és félnék nagy pénzzel belevágni: az hogy a labda kerek és bármi megtörténhet, vagy pl a csapat edzőt akar buktatni vagy nagyon bénák és kikapnak 10x egymás után.

És a mai nap folyamán vetődött bennem fel az ötlet, hogy ezt a stratégiát átvethetném rulettbe is akár 1:2 vagy 1:3 arányú fogadásokra, és ha csak minden nap 10%-kal növelem a tőkém, az egy hónap alatt 17szerese az alap pénzemnek. Itt nem kell várni a következő eseményre és kedvezőbbek a szorzók is. Ha jó arányban sikerül beosztani a tétjeidet lehet nyerő? Hiszen matematika alapján előbb utóbb úgyis beadja a feketét például, bár úgy tudom ezt a módszert ismerik a kaszinókban is, és limiteket vezetnek be, persze én nem milliókkal játszok.

Amúgy 6 év alatt mióta játszok durván 400.000 Ft-tal lettem minuszban, a pénz nem sok szerintem 6 év alatt, inkább a befektetett idő. Bár próbálok sok mindent megtanulni ezekről a játékokról. Függőnek nem mondanám magam, mert bár nincs már bennem az mint az elején egy egy nagyobb bukásnál, mondok egy példát Barcelona játszik a Valladoliddal és kikap, és az ugye mondanom sem kell milyen érzés az ember mikor megteszi 10.000-rel. De az utóbbi évben már csak elvétve játszok ez alapján, most azt az elvet követem, hogy "bármelyik kimenetel előbb utóbb bekövetkezik"



2015. dec. 21. 00:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a lényeg, hogy ritka, hanem az hogy meg fog történni. Akárhogyan kombinálod a téteket, ezt nem lehet kikerülni.
2016. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

De lehet építeni a valószínűségszámításra - rövid távon. És a rövid táv azt jelenti, hogy életedben játszol mondjuk egyszer ruletten 20 pörgetést, és soha többé. Mert ugye sok kis sorozatot egymás után (akár nagyobb időközönként is) játszva máris ott vagy, mint egy hosszú sorozatnál. De így csak kis nyereményekben reménykedhetsz, és még ez sem biztos.


Hosszabb távon, hacsak nincs óriási malacod, biztos a bukás. Ha nem volna az, akkor senki nem üzemeltetne kaszinót.

2016. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
és sportfogadásban? az 1X2 kimenetelből az egyiket erőltetni? olyan abszolút nincs hogy egy csapat nem nyer, nem kap ki, vagy nem játszik döntetlent
2016. jan. 5. 21:14
 14/17 anonim válasza:

Szerencsejatekok: ha a szerencsejatekokat nem az 5-os lotto es a kaparos sorsjegy vagy a tippmix vonalan ertelmezzuk, hanem a kaszinojatekokra fokuszalunk, akkor tudnunk kell, hogy a kaszino alapvetoen egy penztermelo vallalat. Ennel fogva a legtobb jatek (Rulett, Black Jack, Baccarat, Jatekgep) olyan jatek, ahol a haz ellen jatszunk. A felsorolt jatekok kivetel nelkul beepitett hazelonyt tartalmaznak, ami biztositja a kaszino fentartasat es Andy Vajna profitjat.

Rulett: keszseget nem igenylo jatek, csak szerencse.

2,7%-os hazelony, a jatekos tetrakasi variansai nem befolyasoljak.

Jatekgepek: programozott hazelony. Gepenkent valtozo.

Baccarat: szinten csak szerencse, kisebb hazelonnyel mint a Rulett.

Black Jack: keszseget igenylo jatek, a jatekos keszsegetol es valoszinusegszamitasbeli tudasatol fuggoen mozoghat a hazelony, ami itt is van, es hosszutavon itt sem lehet lefaragni a hazelonyt 0%-ra.

Altalaban 10%-0,1% kozott mozog a hazelony. Ha valaki minden egyes lehetseges hand-kombinaciora (az oszto nyilt lapjat is figyelembeveve) a matematikailag legjobb lepest tudja, akkor a haz elonye ezesetben 0,1%.


Lapszamolas: ez egy olyan modszer ami ugyan nem torvenytelen, de a kaszino jatekelmeletet kettetori, es a hazelony a modszerrel megfordithato. Miert mondtam akkor elobb, hogy a Black Jackben sem lehet a hazelonyt levinni? Azert, mert maramar az elo kaszinok es az onlinak is vedekeznek a modszer ellen. Megpedig ugy, hogy a 6-8 pakli fraciakartyabol amit felhasznalnak, nem osztjak ki a teljes kartyaallomanyt, hanem csak joesetben 50%-ot, rossz esetben 20%-ot. Aztan keveres.

Marpedig a lapszamolast ez annyira meggyengiti, hogy a lapszamlalo elonye kb 0.001% lehet maximum, ez is csak abban az esetben, ha a kaszino 50% nal kever.

Az onlinek 90%- minden osztas utan kever, 10% pedig max 20% utan.


Poker: a pokernek rengetek fajtaja, es a fajtaknak is kulonbozo variansai vannak. Itt most nem az lesz a lenyeges a szamunkra hogy 5 lapos poker / texas hold'em / vagy epp omahat jatszunk-e. Hanem a nagy kerdes az, hogy a pokert jatekosokkal jatekosok ellen jatszuk, vagy pedig a haz ellen.


A pokerrol mindenkinek az jut eszebe hogy egymas ellen jatszak a jatekosok. Igen, azonban letezik egy kaszinos haz elleni valtozat, ami kicsit elter a szokvanyos pokerfajtak menetetol. Es mint minden haz ellen jatszott jatekban, ebben a pokerfajtaban is lekuzdhetetlen hazelony van.


Minden mas pokerfajta ahol jatekosok ellen jatszunk, ertelem szeruen nem tartalmaz hazelonyt, mivel a haz nem vesz aktivan reszt a jatekban. Hanem cash game-nel egy bizonyos dijjat, azaz rake-t vonnak a potbol tehat kasszabbol. Illetve versenyeknel a nevezesi dij tartalmazza a haz reszet is.


A jatekosok ellen jatszott poker az egyetlen kaszinojatek, amibol meglehet elni, egyaltalan nem konnyen, de meglehet.

A poker is keszseget igenylo jatek akar a Black Jack, csak itt a pokertudason es a keszsegen sokkal nagyobb hangsuly van.

Ez a legnagyobb tudast igenylo szerencsejatek, bar egyesek vitatjak a poker puszta szerencsejatekfogalmat is.


Nem is alaptalanul, hiszen ha reszt veszunk egy versenyasztalon, ahol mindenki ugyannyi tokevel indul, es azt vesszuk hogy egy pokerverseny 3-9 oraig is eltarthat, akkor azt vesszuk eszre matematikakonyvet kinyitva a valoszinusegszamitasnal, hogy minden egyes embernek ugyanannyi szerencses illetve szerencsetlen helyzete volt. Mivel egy ilyen versenyen tobb 1000, akar 10.000 leosztas is megtortenik, ezert az eselyek kiegyenlitodnek. Nincs hazelony ami megtorne ezt, igy a verseny elmezonyeben ebben az esetben azok maradnak, akik akarcsak par %- al is, de jobb donteseket hoztak atlagosan mint a tobbiek.

Aki ketelkedne, gondolkodjon el, hogy tobb 100.000 indulo kozul a nagy versenyeken, miert mindig ugyan az a 100-200 ember van, akiket nagyjabol ismer is nemzetkozi pokerkozosseg.


Ha szorakozas akkor Rulett, Black Jack, Baccarat

Ha szorakozas+bevetel, akkor poker!

2016. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Szinte bármelyik,ha nem játszod,hanem szervezed!


Van pénzed? Van időd? Tudsz bérelni egy lakást és..."


és mész szépen a börtönbe, merthogy ez illegális.


Legális kaszinókban viszont minden játék értelemszerűen úgy van kitalálva, hogy hosszú távon biztos veszíteni fogsz, különben nem érné meg a kaszinót működtetni. Rövid távon nyerhetsz akár nagyokat is, de azt nem stratégiának hívják, hanem szerencsének. Ja, és a legfontosabb: a rövid táv nagyjából azt jelenti, hogy egyszer játszol életedben pár percig, és soha többé.

2016. máj. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 alhajjarg válasza:
Én a rulettre tenném a voksom, úgyanis (szerintem) az se teljesen szerencsejáték... A sikeresebb játék titka nálam az, hogy sose a "számtábla" van elöttem játék közben, hanem a "körtábla", ahol pontosan úgy követik egymást a számok,mint magán a rulettkeréken. Én azt szoktam figyelni, hogyha a golyó mondjuk a 3as számon landol, akk megnézem, h előzőleg amikor szintén a 3ason (esetleg 35ön) landolt, akk utánna melyik szám jött, és akkor azon számot és környékét fedem le tétekkel... Nem egy bombabiztos módszer, de az utóbbi időben mindig plusszal jöttem ki, mióta ezt a módszert alkalmazom...
2017. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Pnp és Npn tranzisztorral sok minden lehetséges. Azaz tér és távvezérléssel pl n=90 darab befolyásolható. A valódi sùlya ugyanaz.Így a lottó számokban az a bosszantó, hogy egyszerűen olykor csak bináris logikai számok jönnek ki. 2-4

4-8-16-32-64 És az állam benyeli. Olykor talán indokolt, ha valóban humán célokra fordulna..

Tehát A ház Faraday kalitkában van, a rùdban van egy borsónyi beépített mágnes, de mint + vonzza a + -t taszítja a mínuszt, ez esetben kudarc lenne. A megoldás pedig (nem) kézen fekvő.

90 eltérő golyóhoz rendelt frekvencia, így a tranzisztor a logikai kapun egyértelműen , az általunk programozott IC chip-en keresztül kapja a jelet, híd kapcsolással a kívánt frekvenciát " hívja" Befolyásolható mikrohullámmal. Viszont találkoztam egy emberrel, aki 20 éve a saját számaival már 3x nyert majd telitalálatost. És nem Transporterből manipuláta.

2019. nov. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!