Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy frissen...

Mennyit keres egy frissen diplomázott gazdasági (PSZ BA) végzettséggel rendelkező fiatal?

Figyelt kérdés
Teljes munkaidőben, a szakmai végzettségnek megfelelő bármilyen tevékenység szóba jöhet. Elsődlegesen pénzügyi, kontrolling, illetve hasonló tevékenységekben szerzett fizetési normák érdekelnek, nettó értékben. Gyakornoki programban már vettem részt.

#bér #pénzügyi végzettség #pénzügyi munka
2015. dec. 10. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Minimum 200 nettó szerintem. Van ahol már a gyakornokok ennyit kapnak.
2015. dec. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Hol végzett? Milyen idegen nyelveket beszél és milyen szinten? Ért az üzleti informatikához? Az ország melyik részén vállal munkát? Állami, vagy versenyszféra? Mekkora cég?
2015. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Erdélyben végeztem, magán egyetemen, Könyvelés és gazdálkodási informatika alapképzésen, jelenleg Pénzügy mesterképzést végzem ugyancsak Erdélyben. Budapesten szándékozok dolgozni, szférát tekintve nyitott vagyok, alapfokú angol nyelvtudással rendelkezek, de már elkezdtem a fejlesztését, valamint a cég mérete sincs behatározva. Úgymond nyitott vagyok bármilyen szakirányon belüli munkára. Ilyen adottságokkal is képes lehetek 200.000 forintos fizetést szerezni? (Minimum 160.000-170.000 Ft kellene a tervezett költségeim tervezésére)
2015. dec. 10. 19:46
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Én pénzügy msc-vel, nagyon kevés tapasztalattal (1 év) nettó 330e-t keresek Budapesten.

Pénzügy-számvitel BSc-s ismerőseim 200-270 között.

2015. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadó, valahogy fel tudjuk venni a kapcsolatot, lenne néhány konkrétabb kérdésem. Természetesen, ha beleegyezel.
2015. dec. 10. 22:00
 6/11 anonim ***** válasza:
Budapesten a nettó 300 pénzügyi területen az teljesen reális és elérhető nagyon gyorsan. Innen megy felfele néhány év alatt ha jól helyezkedsz az 500 ezer forint egy elérhető fizetés.
2015. dec. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hozzátenném hogy a pénz nyelve az angol. Tárgyalási szinten kell tudnod különben semmire nem jutsz.
2015. dec. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell tárgyalási szint, de azért kell tudni angolul valamennyire mert nagyon sok helyen kell.
2015. dec. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jelenleg elenyésző az angol nyelvtudásom, de szándékomban áll fejleszteni. Összegeztem, hogy milyen képességeket kell erősítsek, kialakítsak. Amennyiben nincs meg a megfelelő nyelvtudás, mennyivel nehezebb elhelyezkedni?
2015. dec. 11. 21:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokkal...

Angolból nem árt legalább annyira tudni, hogy egy angol nyelvű állásinterjú ne jelentsen gondot illetve napi szinten meg tudd értetni magad magyarul nem beszélő kollegákkal. Ez még messze nem tárgyalási szint szerintem.

2015. dec. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!