Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fressnapf állatfelszerelés...

Fressnapf állatfelszerelés boltban dolgozott már valaki?

Figyelt kérdés
Mennyire korrekt az egész hely? Bejelentés, fizetés meg mondjuk mennyit kell ácsorogni?

2015. nov. 20. 18:42
 1/3 anonim válasza:

Én nem bírtam fizikailag.. 12 órát végig állni úgy hogy nem lehet leülni és közbe pakolj 15 kilós zsákokat , az idő kegyetlen lassan tellik és ez még enyhe kifejezés, szinte enni nem volt lehetőségem ülve. Persze ezt mind minimálbérért.

Persze be vagy jelentve de ennyi, még nagy tesco is jobb ott legalább ülhetsz a pénztárba.

2015. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ilyen helyen szeretnék dolgozni :( De nekem is csak az Auchan jut..:D
2015. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen helyen szerettem volna dolgozni, de elég kiábrándító volt az egész interjú is... Éjszakás árufeltöltő: h-p.-ig napi 10 óra (idáig heti 50 óra) este 9-reggel 7ig! Fizetés a béka segge alatt van, és 20kg-t is kell cipelni egyedül nőként. Pénztárosi melóhoz meg végzettség kell, ha nincs meg hozzá, elküldenek tanfolyamra, ami kapásból 50 ezer ft amit neked kell fizetned és mindezt meló mellett! A hr-es manus aki a népligetnél van egy bunkó fax...
2015. nov. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!