Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon kell nekem dolgozóként...

Vajon kell nekem dolgozóként azzal foglalkoznom, hogy a munkáltatóm felkerült a NAV nyilvános szégyenlistájára?

Figyelt kérdés

Nyilvános a NAV szégyenlistája

MTI2015.10.29. 08:320

A Nemzeti Adó- és Vámhivatalnak szeptember végén 3597 magánszemély és egyéni vállalkozó tartozott legalább 180 napja folyamatosan egyenként több mint 10 millió forinttal.


[link]



A munkáltatóm duplán szerepel a listán. Mint cégtulaj a cégével kb 25milliós köztartozást halmozott fel, és mint magánszemély 7 milliót. És csodák csodája ennyi tartozással még szabadlábon, vezeti a céget, továbbra is trükközik a bejelentéssel, a járulékok megfizetésével – többek között ezek miatt és a büntik miatt halmozott fel a cég ennyi nav-tartozást.

Már csomó dolgozó feldobta őt a nav-nál munkaügyi felügyeleten (ki nem fizetett túlórák, bejelentési hiányosságok stb) de láthatóan leszarja. Továbbra sincs túlórapénz egy fillér se, továbbra is dolgoznak olyanok itt akiknek a munkaszerződése „holnapra kész lesz…” (holnapra = soha).


Szóval ilyen munkáltatónál akiről immár feketén fehéren kiderült hogy ennyi meg annyi tartozás és olyan a hely amilyen-mennyi ideig maradnátok?



Tudom, tudom. Meddig? Amíg nincs más, addig.


2015. okt. 29. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:

" továbbra is trükközik a bejelentéssel, a járulékok megfizetéséve"


A magyar hősök ! :DD


Milyen kocsival jár? Gondolom Audival dudálgat a melósokra...

2015. okt. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én elkezdenék más állás után nézni.
2015. okt. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
7 milliós tartozással hogy a rákban szerepelne a 10 millió forint feletti tartozással rendelkezők listáján?
2015. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

7 milliós tartozással hogy a rákban szerepelne a 10 millió forint feletti tartozással rendelkezők listáján?


Madárkám, összesített tartozás.

2015. okt. 29. 10:43
 5/5 A kérdező kommentje:

Milyen kocsival jár? Gondolom Audival dudálgat a melósokra...


Á le vagy maradva. Már vállalkozóéknál városi terepjáró a divat.

kopasz fej napszemcsi még vaksötétben mélyen kivágott izompóló (az jól mutat egy pocakos dagadt negyvenes szarjanin) is és hozzá valami dögnagy magas kocsi.

2015. okt. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!