Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Külföldön dolgozó magyarok,...

Külföldön dolgozó magyarok, ki mit dolgozik, és mennyit keres?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ki mit dolgozik külföldön, és mennyit keres? :)

Jövőre érettségizem, utána közgazdásznak vagy gyógyszerésznek megyek tovább. Ezt a két szakot hogy fizetik külföldön?

Értelmes válaszokat köszönettel veszem.



2015. okt. 27. 00:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Boots üzletben dolgozom a patikaosztályon. Nincs gyógyszerész végzettségem, voltaképpen véletlenül kerültem az osztályra. Voltaképpen ott dolgoztam az illatszer osztályon, de amikor volt felvétel a patikusoknál, megpályáztam, így belsősként áthelyeztek. (bár sok dolgot nem csinálhatok mint amit egy végzett patikus , gyógyszerész csinálhat) Én full time-ba dolgozom, és 1260 fontot keresek. Ez nem olyan rossz pénz, de nem is jó. Átlagos bér. De ez már 4 évi munka eredménye. A tesco gyógyszerészeti osztályon minimálbérrel vesznek fel embereket. Szóval jól keresni nem igazán lehet vele...(nem hiába akarok új melót keresni)

43/N

2015. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszát!

Úgy tudtam, hogy az angol gyógyszerészek évi 34.000 és 37.000 font között keresnek.

Megkérdezhetem, hogy Ön melyik országban dolgozik?

2015. okt. 27. 00:48
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Anglia. De mint írtam, én nem vagyok szakképzett gyógyszerész. Bár a kolléganőm az, és talán 150 fonttal ha többet keres mint én. A tesco patikában a gyógyszerészek is minimálbért kapnak. Az igazság az, hogy nem mindig van úgy ahogy leírják..A cégtől függ. Boots nem fizet olyan sokat, de viszonylag nyugis meló, és ami fontos. Bejelentett állás, minden hónapban megkapja az ember a fizetését.
2015. okt. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
51%
Okj-s ápoló vagyok. Magyarországon max 100 ezret kerestem. Ausztriában pedig most tartok nettó 1800 eurónál. Az árak ugyanazok, sőt van ami még olcsóbb is. Pl. egészséges ételek, bio tej.
2015. okt. 27. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

"". Az árak ugyanazok, sőt van ami még olcsóbb is"


Ez akkor igaz ha nem akarsz Ausztriaban lakni, szolgaltatast igenybe venni es nem a legvacakabb diszkontban vasarolni.

2015. okt. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nemetorszag, tervezomernok, evi 115.000 euro korul, attol fuggoen mekkora a ceg nyeresege.
2015. okt. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!



Az albérlet, lakás, nem jön ki havonta 5-600 ezer forint alatt?

2015. okt. 27. 07:51
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Angliában élünk párommal, én CNC gépbeállító vagyok, heti 500-550fontot keresek, ha sokat túlárazok akkor fel tudom tornázni 620ig egyelőre. Év elején fizetés emelés így ez csak nőni fog. Párom nem rég kezdte a műkörömépítést. Egyelőre havi 300font körül keres. Ez szintén gyarapodni fog az idő előrehaladtával.
2015. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
Most látom, hogy lakás bérlés iránt is érdeklődtél. Mi szerencséseknek mondhatjuk magunkat hogy 700font plusz rezsiért találtunk kétszobás lakást. Ez havonta kevesebb mint ezer fontból kijön. Sajnos manapság egyre drágábbak a lakások.
2015. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

600e forint az 2000 euro, annyiert meg Münchenben is egesz jo ingatlant* tudsz berelni, pedig az Nemetorszag legdragabb varosa.


(mondjuk egy jobb helyen levo, 3-4 szobas lakast)

2015. okt. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!