Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Folyami hajóra ki mekkora...

Shan93 kérdése:

Folyami hajóra ki mekkora bőröndöt vitt amikor kiutazott dolgozni?

Figyelt kérdés
Igen, nő vagyok itt kezdődnek a dolgok :D nem a kinti fizetésből szeretnék majd bevásárolni ruhákból, az most is sok van inkább ezekből vinnék. (tudom, azért lesz hely benne ha mégis becsúszik pár) 77x46x28as lenne amibe pakoltam, az túl nagy?

2015. okt. 7. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi időre mész és hova?


Repjegyen nézd meg mit foglaltak neked, ott van a súlyhatár is. Egy teljes szezon ( 6-7 hónap) kifelé 20 kg körül szokott lenni nekünk, hazafele, már volt több is .-))

2015. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Nem teljes szezon, csak 4-5 hónap. Strasbourgiak az indulások, Németország-Franciaország útvonalakon. A csomaghatárba a repülőn bőven beleférek, csak nem tudom hogy érdemes-e annyit elvinni. De szerintem elviszem :D
2015. okt. 8. 09:12
 3/3 anonim válasza:
Csak nem Croisi Europe?
2018. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!