Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehett tenni eegy nyugdija...

Mit lehett tenni eegy nyugdijas munkavallaloval?

Figyelt kérdés

Evek ota egyutt dolgoztunk, de iden nyaron nyugdijba vonult.

En jelenleg is gyed-en vagyok, dde visszahivtak, mivel a kollega nyugdijba ment.

Igy gyed mellett dolgozom, napi 8 oraban.

Ket honappal a nyugdijazas utaan visszajott dolgozni, de hatarozott idore lett visszaveve.

Rogton le lett tisztazva, hogy o az en kisegitom, ezert van itt. En mondok meg, hogy mit kell csinalnia.

1,5 honapja tart ez a remalom, es nagyon durvan probalkozik kiturni.

2,5 hetig szabin voltam, mert a felhalmozodott szabimat kikell vennem meg iden. O konkretan 3 oldallt irt tele a hibaimmal es azzal, hogy mit KELL(!!!) maskepp csinalnom.

Mikor o nyugdijba ment, egy uj idoszamitas kezdodott. En szinte mindent maskepo csinaltam, ami masok munkajat is elore vitte, nem hatraltatta.

A kozvetlen felettesem az aruhazvezeto, aki eddig egy rossz szot nem szolt a munkamra.

Viszont, ma kozoltem vele, hogy maasik munkakorbe szeretnek aatmenni, mert nem tudok a kollegammal egyutt dolgozni.

Teljesen elsapadt es kerdezte az okat, majd azt, hogy amikor meg egyedul voltam, jobban ereztem-e magam, stb..?


A kollegam mar kicsinalta az elodomet, akivel 13evet huztak le egyutt. Raadasul, nyugdijazasa utan jott volna egy gyes-rol visszatero anyuka dolgozni hozzank, de problemazott, hoogy neki meg lett igerve az allas es ezert ment csak el nyugdijba.

Felti az allasat, a tudasat nem hajlando atadni.


Te mit tudnal kezdeni az ilyen kollegaval?


2015. okt. 1. 23:37
 1/2 anonim ***** válasza:
43%
Van nyugdíja ossza be keressen más beosztást máshol, ez magától értetődő , a vezetőség másnak biztosítson lehetőséget ne kedvezményezettnek . Fegyelmezd meg , éhen nem vész és játssza az agyát , te vagy a felettese . Ha nem kezeled te buksz a státuszon , merj tenni . Az meg ki mit ígért senkit se érdekel . Ez nem kívánságműsor .
2015. okt. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
33%

szerintem is, bár jó lenne tudni, mennyit kap nyugdíjnak(indokolt-e egyáltalán, hogy emellett dolgozni kelljen neki).

én sem vagyok képes elviselni általánosságban, hogy van, aki elmegy nyugdíjba, mert hát miért másért menne el az ember, ha nem azért, mert már ledolgozta az életét, és nyugodtan szeretné leélni a maradék éveit...ennek ellenére valaki emellett fogja magát, és nyugdíj mellett elmegy.


valamilyen szinten 2 okból aggályos ez. egyik az, hogy a nyugdíjasokat elméletileg az aktívkorú dolgozó emberek adójából kéne eltartani. ennek ellenére még nem elég, hogy neked kell eltartani, a szabad munkahelyeket is elfoglalják.


le lehet pontozni, de ez az igazság.

te még jó helyzetben vagy kérdező, hogy csak melletted van, és nem helyetted.

2015. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!