Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyedűl, semmi nélkűl Amerikáb...

Egyedűl, semmi nélkűl Amerikába az álmomért. Mik a tudnivalok?

Figyelt kérdés

16 évig vagyok tanköteles, van egy álmom amit csak is kizárólag Amerikába válthatok valóra. Itt szeretnék hagyni mindent és egy újj életet kezdeni kint. Ahol nem ismer senki, és nem tudnak rólam semmit.

Februárban betöltöm a 16-ot, elmegyek dolgozni itthon addig amig össze nem jön egy repülőjegyre és elmennék Amerikába, semmi nélkűl, pénz nélkűl, arra gondoltam hogy nyomtatok nagyon sok önéletrajzot bár iksolám nincs mert ott hagyom, de bemennék minden boltba, étterembe, tényleg mindehova hogy adjanak nekem munkát! Szerintetek ez sikerülhetne??

Milyen papirok kellenek ahoz, hogy kint dolgozni tudjak?

Van esélyem arra hogy kiskorúként munkát kapok? legyen az takaritás,mosogatás, bármi! A nyelvtől eltekintve mert megtudom magam értetni Angolul, és még addig tanulnék hogy még jobb legyen!

Adnak ki lakást kiskorunak?

És ha kimegyek milyen papirok kellenek hogy örökre kint tudjak maradni??

Az álmom az, hogy Énekesnő leszek Amerikában.

Itthon nem szeretnék tovább lenni.

Utálom a családom, nincsenek barátaim, nem járok iskolába, senkim sincs az ég egy adta világon! Talán kint jobb leszek, én bizok benne. Még hajléktalan is lennék csak itt ne tovább. Valahogy annyi pénzt szereznék hogy legyen a repülőjegyre, meg egy két napra szálodai szobára és ennyi!! Ha bejön bejön, ha nem, nem. Remélem az isten velem lesz. Én már csak benne hiszek. Nekem nem kell ez az élet. Az álmomért bármit megtennék.

Elöszőr arra gondoltam hogy vennék ki házat valahogy, vagy ha olyan a munka akkor ők adnak szállást az lenne a legjobb, és a legeslső fizetésemből elmennék egy Studióba és felrakném a videomat az Internetre. Hátha valaki felfedezne. Aztán lehet hogy jelentkeznék valami tehetségkutatóba. Engem mindneki lenéz, ki akarok törni de sosem fogom elfelejteni hogy honnan jöttem.

Irtok nekem pár dolgot amire kint figyeljek?

Mi a véleményetek erről?

Örülnék ha olyanok is irnának akik kint laknak és tudnak dolgokat Amerikárol. :)


2015. szept. 19. 21:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá hogy jelentkezek az X-faktorba de gondoljatok bele...itthon egy normálkis énekes sincs még azok is elcsicskulnak akik tudnak valamit én nem akarok ilyen lenni. A magyar studiok meg semmi nem érnek nincsenek normális producerek meg semmi. És ha rokonokhoz megyek Angliába akkor nincs semmi esélyem??

Kösz a válaszokat ezt a csöpnyi reményt is elvettétek tőlem ami volt.

2015. szept. 20. 21:19
 12/13 anonim ***** válasza:

"itthon egy normálkis énekes sincs"


Hja, hogy te jobb vagy mindnél?!? Az király!

2015. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Örülnék ha olyanok is irnának akik" akkor tessek:


"Mi a véleményetek erről?" A borzalmas helyesirasodrol leri, hogy mennyire igenytelen vagy. Nem bantani akarlak, hanem epito jelleggel ravilagitani, hogy "how you do anything is how you do everything".


Ha felvallrol veszed a helyesirast, az eletben gondolom sok minden mast is felvallrol veszel. Az ilyen igenytelenseg pedig sosem vezet jora. Ha az angol szoveget nem erted, akkor fekudj ra a tanulasra, mert USA alom angoltudas nelkul nem letezik!


Az USAban 18 ev alatt kiskorunak szamitasz. Vagyis nem dolgozhatsz! Kopogtathasz barhova, senki nem fog alkalmazni. Ha megis, az valami bunozo lesz es olyan munkakorben fog hasznalni, ami egy eletre tonkretesz...


"még azok is elcsicskulnak akik tudnak valamit én nem akarok ilyen lenni" Uristen, azt hiszed az europai enekes vilag el van csicskulva, a nagy Amerikaban meg mindenki azt csinal amit szeret es amihez kedve van? Az USA talalta ki az egeszet, gondolod naluk minden szent es serthetetlen es Europa meg elkorcsosult es csicskat csinalnak a johangu enekesekbol? Annyira el vagy tevedve, hogy nem is tudom hol kezdhetnem, hogy megertsd.


Vagy elkepesztoen tehetseges vagy es a vilag a labaid elott hever es esetleg kis kicsit diktalhatsz, hogy mit hogyan szeretnel, vagy masodlagos tehetseg vagy, es ugy qrnak seggbe ahogy akarnak te pedig jopofat vagsz hozza, mert a szorakoztatoipar rabszolgava tesz.

2015. szept. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!