Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyedűl, semmi nélkűl Amerikáb...

Egyedűl, semmi nélkűl Amerikába az álmomért. Mik a tudnivalok?

Figyelt kérdés

16 évig vagyok tanköteles, van egy álmom amit csak is kizárólag Amerikába válthatok valóra. Itt szeretnék hagyni mindent és egy újj életet kezdeni kint. Ahol nem ismer senki, és nem tudnak rólam semmit.

Februárban betöltöm a 16-ot, elmegyek dolgozni itthon addig amig össze nem jön egy repülőjegyre és elmennék Amerikába, semmi nélkűl, pénz nélkűl, arra gondoltam hogy nyomtatok nagyon sok önéletrajzot bár iksolám nincs mert ott hagyom, de bemennék minden boltba, étterembe, tényleg mindehova hogy adjanak nekem munkát! Szerintetek ez sikerülhetne??

Milyen papirok kellenek ahoz, hogy kint dolgozni tudjak?

Van esélyem arra hogy kiskorúként munkát kapok? legyen az takaritás,mosogatás, bármi! A nyelvtől eltekintve mert megtudom magam értetni Angolul, és még addig tanulnék hogy még jobb legyen!

Adnak ki lakást kiskorunak?

És ha kimegyek milyen papirok kellenek hogy örökre kint tudjak maradni??

Az álmom az, hogy Énekesnő leszek Amerikában.

Itthon nem szeretnék tovább lenni.

Utálom a családom, nincsenek barátaim, nem járok iskolába, senkim sincs az ég egy adta világon! Talán kint jobb leszek, én bizok benne. Még hajléktalan is lennék csak itt ne tovább. Valahogy annyi pénzt szereznék hogy legyen a repülőjegyre, meg egy két napra szálodai szobára és ennyi!! Ha bejön bejön, ha nem, nem. Remélem az isten velem lesz. Én már csak benne hiszek. Nekem nem kell ez az élet. Az álmomért bármit megtennék.

Elöszőr arra gondoltam hogy vennék ki házat valahogy, vagy ha olyan a munka akkor ők adnak szállást az lenne a legjobb, és a legeslső fizetésemből elmennék egy Studióba és felrakném a videomat az Internetre. Hátha valaki felfedezne. Aztán lehet hogy jelentkeznék valami tehetségkutatóba. Engem mindneki lenéz, ki akarok törni de sosem fogom elfelejteni hogy honnan jöttem.

Irtok nekem pár dolgot amire kint figyeljek?

Mi a véleményetek erről?

Örülnék ha olyanok is irnának akik kint laknak és tudnak dolgokat Amerikárol. :)


2015. szept. 19. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem fog menni.
2015. szept. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

a repülőre sem engednek fel anyád beleegyezése nélkül.


aztán az USAba be sem engednek, még turista vízumot sem kapsz, nem, hogy munkavállalásit.

2015. szept. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Ez nem igy megy. Kb. 0% annak a valóra válási esélye annak amit itt elmondtál.
2015. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

várj még két évet gyűjts a repjegyre meg tanulj aztán 18 évesen már megpróbálhatod

Ha van ismerősöd kinn az sokat segitene abban ha kijutsz akkor szállást vagy munkát keresni

2015. szept. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"a legeslső fizetésemből elmennék egy Studióba és felrakném a videomat az Internetre."


Ezt itthon is megteheted... felénekelsz valamit és felteheted a youtube-ra. Sőt, ma már olyan számítógépes programok vannak, ahol a felénekelt hangot kedvedre színezheted, visszhangosíthatod, stb..


Egyébként meg gondolkodj el egy kicsit azon, hogy Neked mekkora esélyed lenne kint, ha Dobó Kata - aki mellett ott volt az Andy Vajna - is hazajött.


Békülj ki önmagaddal, a környezeteddel és akkor itthon is sikerülhetnek a dolgok :-) pl. X faktor, stb.

2015. szept. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Anglia nem jó? Közelebb van, ha mégis hazajönnél anyuhoz, amikor kiderül, hogy szar a világ a kerítésen túl is. Aztán meg EU tag, és ez nagyban javítja az esélyeidet. A videódat a webcammel is felteheted a netre, ha jó vagy, onnan is felfedeznek.. Vagy irány az xfaktor.. Végre érdemes lenne nézni a műsort, lenne benne egy tehetség!


Ja, amúgy nyugi, ülj egy kicsit a popódon, és elmúlik ez a hülyeséged hamar.. Addig szerintem szedjél vitamint, mert a croissantban meg a sült krumpliban nem sok van. Szedjél multit, de gyúrjál rá a B vitaminokra, a magnéziumra, és szedjél omega 3-at is! Ja, meg egyél banánt, abban van triptofán, az fontos most neked!

2015. szept. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha utálsz mindent és mindenkit Magyarországon, akkor lehet hogy inkább neked kéne változnod.
2015. szept. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amerikába nem tudsz csakúgy kimenni, muszáj hogy valaki fogadjon, anélkül nem adják meg a vízumot (ezzel tudsz egyáltalán belépni az országba).


Amit tudsz tenni most az álmodért, az az hogy énekórákat veszel és megtanulsz játszani hangszeren. Ha tudsz jó számokat írni, akkor nyert ügyed van a zeneiparban, a studiók fognak meghívni Amerikába hogy dolgozz velük.


De annak az esélye hogy Taylow Swift, Katy Perry vagy hasonló kaliberű énekesnő leszel Amerikában egyszerűen nulla. Ne legyenek illúzióid, maradj meg a valóság talaján!

2015. szept. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

A közoktatási rendszer csodája: egy 16 évesnek ugyanannyi fogalma van róla, hogy működik a világ, mint egy 6 évesnek...


(A szórakoztatóipar az utolsó, ahol dolgozni szeretnél, hidd el. Majdnem olyan mocskos világ, mint a politika.)

2015. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vedd ki a kezed a bilibõl.
2015. szept. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!