Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Távmunkában dolgozóként...

Távmunkában dolgozóként mennyit kommunikálsz a munkaadóval?

Figyelt kérdés
2015. szept. 15. 07:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen jellegű a távmunka.


Ha kapsz egy adag jól meghatározható feladatot, meg mondjuk 1 hetet, hogy megcsináld, akkor gyakorlatilag semennyit, kapod a munkát, leadod, ellenőrzik, kapod a következőt.


Ha más jellegű feladataid vannak, akkor simán elvárás a folyamatos email, skype elérhetőség, telefon konferencia, stb

2015. szept. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, ez a része világos. De pl. nekem kicsit hiányzik, hogy személyesebb legyen az egész. Tehát mintha egy irodában ülnénk, néha valami aprósággal kapcsolatban is szívesen tennék egy megjegyzést, de aztán mégsem írom meg mailben, mert arra gondolok, ez végülis nem olyan fontos, hogy megírjam. Holott pl. tuti ha ott lenne az illető mellettem, akkor megjegyezném.


Konkrétabban, arról van szó, hogy amin dolgozom, a kollégám valamit változtatott rajta, és én annak örültem mikor észrevettem. De aztán mégsem írtam meg neki, hogy váó, de jó, mert csak ennyit közöltem volna és ez végülis nem befolyásolja a feladat kivitelezését, meg hát neki az a feladata, most minek ájuljak el tőle :)

2015. szept. 15. 08:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sokat, van hogy 5-10 szavas emailt is küldök. Tudatom vele hogy csinálom, haladok a munkával, ha olyan akkor mutatok részletet. Szerintem ez növeli a bizalmat, erősebbé teszi a kapcsolatot, elégedettebb a végén.
2015. szept. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!