Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan kereshetnék egy kis...

Hogyan kereshetnék egy kis pénzt? (diákként) 16/L

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis pénzt keresni mivel szükségem lenne rá most így suli mellett viszont nem a szüleimtől szeretném megkapni inkább magam dolgoznék a pénzért. De ahogy az interneten is kerestem nem találtam semmilyen munkát amit 16.évtől lehet csinálni.Kutyasétáltatás is eszembe jutott de nincs a közelembe olyan ismerős aki ezt igényelné. A régi ruháim eladása is eszembe jutott de az meg nagyon időigényes és nem is biztos hogy esetleg mást érdekelnek az adott darabok. Segítséget szeretnék kérni hogy milyen munkákat tudtok amivel esetleg suli mellett pénz kereshetnék vele. Bármilyen ötletet szívesen elfogadok most nagyon fontos lenne ha találnék valamit.

##iskola#pluszpénz#help#
2015. szept. 13. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:
lemaradt hogy Somogy megyében lakok.
2015. szept. 13. 14:51
 2/4 anonim ***** válasza:
Maximum hétvégén tudnál, mezőgazdaságban segíteni embereknek kb napi 4500-5000 ft-ért. Ami jobb szerintem mint a ruha eladás. Közeledben valami nagy város? ott szoktak diákmelóst keresni tesco árufeltöltő vagy bármi, de oda felsőoktatási diák kell
2015. szept. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16 évesen max akkor nem találsz neten diákmunkát, ha nem keresed eléggé vagy ha falun laksz.
2015. szept. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

diákmunkához nem feltétlenül felsőoktatási jogviszony kell, az a lényeg, hogy nappali tagozatos legyen, hiszen így tud a közvetítő támogatást kapni a munkavállaló után.


amúgy pedig ahogy az utolsó is mondja. én nagyon tudlak irígyelni, mert 2 évig voltam estis diák, és normális munka nem volt, diákmunka meg rengeteg, de nem tudtam menni az estis jogviszonyom miatt. persze ez esetemben csongrád megye, de ahogy már írták, tesco-ba árufeltöltőnek szinte csak diákokat vesznek fel.

2015. szept. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!