Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ember meg tud élni 200....

Egy ember meg tud élni 200. 000 forintból?

Figyelt kérdés
Most érettségiztem és jelenleg bolti eladó vagyok egy lovas áruházban ahol havi 100.000 et keresek és közben most kezdek el egy lovasedzőit ami után a lovammal oktatok majd amivel szintén havi 100.000 at megkeresek . És akkor ebbe mondjuk vegyük bele hogy a lovamat havi 50.000 ért bértartom és még nincs benne az orvosi ellátás . De így szerintetek tudnék bérelni egy lakást ? 19/l
2015. szept. 13. 11:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miert is nem? A lo örök életû? Te tenyleg ilyen naiv vagy?
2015. szept. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most nem arról van szó miből veszek újat ha meghal ...egyébként meg van elrakott pénz amiből tudok venni de egyenlőre maradjunk ennél a lónál .
2015. szept. 14. 07:43
 13/16 anonim ***** válasza:
#11 csak ismételni tudom magam. Kicsit olyan mint ha azt kérdeznéd, hogy ha meghal a haverod, akkor honnan szerzel másikat? Kezdj már el most barátkozni. Egy lovasnak a ló nem olyan mint egy taxisnak az autó.
2015. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%

Off


Nem olyan. A haveromat nem munkaeszkozkent hasznalom a vallalkozasomban.

Hagyjuk már ezt a mézes-mázos jajj de szeretem a lovakat dumát. Havi 100 ezret meg akar vele termelni a lovas oktato vállalkozásában tehát ez a munkaeszkoze. Mint a taxisnak az auto.

2015. szept. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tippem hogy a lova fenntartását akarja inkább elősegíteni vele.
2015. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát nem te mondtad hogy konkrétan semmi nem marad ? Nem magamra költöm a pénzt hanem a lovamra MINDENT.
2015. szept. 14. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!