Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek is lehúzás ez a...

Szerintetek is lehúzás ez a diák munka?

Figyelt kérdés

Idén nem sikerült munkát találnom,vagyis volt egy fix helyem,ahonnét tavaly elutasítottak,mert nem töltöttem be a 15 és fél évet. Idén mehettem volna oda,de nagy kicseszésemre idén pont nem indult munka(kb. 5 éve ez az első év hogy nincs..na mindegy,Fortuna nem szeret)

A Balatonnál augusztus utolsó heteire már sehova nem fognak felvenni,szóval idén bebuktam.

Jövőre viszont szívesen elmennék dolgozni fagyit,jégkását,jégkrémet árulni.(Tipikus nyári,balatoni munka)

Viszont mindenki,akinek mondom,néz rám hülyén,hogy hát az milyen nagy lehúzás lenne,ha pont a Balatonra mennék úgymond vendéglátásba,eszembe ne jusson.

Azt mondják 70-80ezer forint havonta nem érné meg. Én viszont ennek is nagyon-nagyon örülnék.A családunk átlagosan él,viszont nem vehetek bármikor bármilyen ruhát,néha van,hogy csak a következő hónapban mehetek vissza érte,1 év múlva pl. elkezdhetem a vezetést,a jogsi 200ezer,amit a család nem tud előteremteni az 1ik percről a másikra. Szerintetek tényleg lehúzás lenne ilyen helyen dolgozni??

Ti/gyereketek mennyiért dolgoztatok/dolgozott diákmunkában? Milyen munka volt??


2015. aug. 3. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden diákmunka lehúzás, de egyébként kb. ennyit szoktak adni érte. Nem tudom hogy lenne a szállásod, étkezésed megoldva, ha a fizudból kéne fizetni, tényleg nem éri meg. Ha tisztán megmarad 70-80, akkor oké.
2015. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Balcsin nem csak 70-80at fizetnek havonta. De nem is heti 40 óra az elvárás hanem joval több.
2015. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!