Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy hotel bárjában dolgozom,...

Egy hotel bárjában dolgozom, milyen ötleteitek vannak hogy többen lejöjjenek?

Figyelt kérdés
Tehát itt ülök déltől 2-ig, nem sok idő, de mégis szeretném hogy többen bejöjjenek ezidőtájt is. Vannak ötleteitek, hogy ezt hogyan tudnánk katalizálni? Elég nagy hotel, de kevesen járkálnak le ide, max 1-1 kávé fogy.

2015. júl. 31. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebédidő, tehát a hotel éttermét kéne megcélozni, esetleg oda egy mobil koktélpultot felállítani, vagy legalább az asztalokra valami képeket kitenni a bárban fogyasztható italokról.
2015. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ajtó elé egy tábla, vmi jó szöveggel. Melegben egy jéghideg mojito vagy bármi. Felfrissülés, alkohol mentes koktélok 2 óra alatt nem lehet megváltani a világot. Főleg hotelban...
2015. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Én sem a hotel bárjába mennék, ha nyaralok.

Akkor már a part (ha van), vagy a belváros, vagy bármi, ahol nézelődni lehet.

Nem azért megyek sosem nyaralni, hogy a szálláson legyek.

Ráadásul a hotel szolgáltatásai nem olcsók, szerintem a városban olcsóbban meg lehet úszni egy koktélt (nem a legfőbb sétálóutcában), mint a szállodában. És akkor közben legalább megismerem a helyet.


Egyébként alkalmazott vagy, gondolom. Vagy diák. Nem mindegy neked, mennyi a bevétel? Bár sejtésem szerint a borravalóra hajtasz.

2015. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem a borravalora hajtok, mivel ha kapok akkor is beteszem a kasszaba. Kulon nem reszesulok belole. Egy kis csapat tagja vagyok es szeretnem hasznossa tenni magam, ha mar ott dolgozom es ezert penzt kapok. Otleteket vartam, nem ragalmazast.
2015. aug. 1. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:
a feltételezés nem egyenlő a rágalmazással. nagyon gyerek vagy még.
2015. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!