Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha egy állás betöltéséhez...

Ha egy állás betöltéséhez kell erkölcsi bizonyítvány, akkor anélkül ne is jelentkezzek?

Figyelt kérdés
Diák vagyok, augusztustól szerettem volna dolgozni, találtam is egy nagyon jó munkát, minden feltételnek meg is felelek, csak erkölcsi bizonyítványom nincs még. Ha ma igénylek, az már későn fog megjönni, így ne is jelentkezzek, vagy van esély arra, hogy "utólag" is bemutathatom?

2015. júl. 27. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
utólag is el szokták fogadni.
2015. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 27. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy jelentkezz!

Azt csak te tudod, hogy megkapod-e az erkölcsit. Ha igen, akkor majd megigényled, ha aláírtátok a szerződést. Utána gyorsan megjön postán.

Ez nincs ingyen, illetéket kell fizetni. Normális helyen nem kérik, hogy te költségekbe verd magad, amíg nem is biztos, hogy a tied az állás.

Ha nyersz, igényelsz.

Nálunk évente meg kell újítani, de a cég fizeti.

Egyébként biztos normális hely, ha már erkölcsit kérnek. Hajrá! :)

2015. júl. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!