Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajz feladatkör részébe...

Önéletrajz feladatkör részébe bírhatom az alábbiakat?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a helyzet, jelenleg pályakezdőként közfoglalkoztatott vagyok, az az irodai fajta, aki fele annyiért megcsinálja az állandósok munkáját (meg a maradék szrt) is. Szóval olyan feladatokat látok el, amiket nem végezhetnék, de teljesen szakmámba vágó és jól megcsinálom, tehát rám bízzák. Most lenne lehetőségem állandós pozícióba kerülni és remekül hangzana az önéletrajzomban a gyakorlat miatt. Részletinfó, hogy a szerződésemben adminisztrátor munkakör szerepel.

Tehát, a konkrét kérdés: bevallhatom azokat a dolgokat, amiket elvégeztem? (Nem csak életrajzban, mondjuk állásinterjún simán belekérdezhetnek.) Meg fogják tudni valahonnan, hogy közfogis voltam? Úgy hallottam, hogy eléggé megvágnák a jelenlegi munkáltatóm emiatt.


2015. júl. 5. 13:18
 1/9 A kérdező kommentje:
*beleírhatom a bírhatom helyett :DD
2015. júl. 5. 13:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én simán beleírnám.
2015. júl. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Konkrétan miket csináltál és miért nem írhatod bele? Mi az hogy közfogis?
2015. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Beleírhatod egész nyugodtan.

Ma már azok a szakemberek, akik tanácsokat adnak önéletrajz terén, ott is sok helyen olvastam, hogy még a nem bejelentett munkát is nyugodtan bele lehet írni, mert a munkáltatókat nem az érdekli, hogy kinek mi szerepelt papíron a gyakorlatában, hanem hogy valójában mit végzett és mit tud. És az sem érdekli őket, hogy ki dolgozott feketén vagy ki sem.

2015. júl. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
senkit nem érdekel, hogy közfoglalkoztatott vagy-e, azt írd be az önéletrajzba, amit ténylegesen csinálsz
2015. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt írd be, amit ténylegesen csináltál és amiről tudsz részletesen beszélni, mert ebbe fognak belekérdezni. Sokan ezen buknak, mert mindenféle jól hangzó dolgot beleírnak, mint végzett tevékenységet, de amikor interjún valaki belekérdez, nem tudnak mesélni róla, mert valójában közül nincs hozzá. Könnyebb lenne, ha kicsit pontosabban leírnád, miről is van szó.
2015. júl. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én pl régebben ingatlanoztam, nem bejelentetten, nulla eredménnyel. De pl direkt magamra vállaltam mások adminisztrációját, akiknem értettek hozzá, így azt is beírom. Beírom az alkalmi munkát is, persze azt max felsorolom.
2015. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Voltam én is közfoglalkoztatott irodán, több, mint 1 évig, munkaköri leírást nem kaptam, így igazából fogalmam sincs, miket végezhettem volna, megcsináltam mindent, amit rám sóztak, beleírtam a komolyabb feladatokat is az önéletrajzomba, végül is azokat csináltam, de végül az önéletrajzból úgysem látszik, milyen módon voltam foglalkoztatva, x hely, ettől eddig, y munkakör, és a főbb feladatok.
2015. júl. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Végül felhívtam a közvetlen főnököm és nem tanácsolta, hogy mindent beleírjak. :D
2015. júl. 19. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!