Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Félek a diákmunkától! Vajon...

Félek a diákmunkától! Vajon adnak úgy először munkát, hogy a barátnőmmel mehetek ketten?

Figyelt kérdés

Holnap megyünk egy barátnőmmel diákszövetkezethez. Forgalomszámlálói melót néztem ki. Nem szeretnék sokat dolgozni, heti 2-3 napot, de ha alkalmi a munka, az sem baj. Vajon tudnak úgy munkát adni, hogy a barátnőm is jöhessen? Félek, mert pl a suliban is mindenért engem szól le a tanár (pl osztálykiránduláson is a többiek elbták a pénzt, aztán egy minimális összegből kellett bevásárolnom, és én voltam a rossz, hogy nem jöttem ki) félek attól, hogy nem találok oda, hogy nem tudom elvégezni a munkát, hogy piszkálnak stb. Nem arról van szó hogy örökké legyen velem, csak így első alkalommal jó lenne :)

18L



2015. jún. 30. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
21%
Eléggé szerencsétlen nő lehetsz.
2015. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
X DDD
2015. jún. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
18 éves vagy, ideje lenne felnőni!
2015. okt. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Azóta már felnőtt nő vagy, ha esetleg még él a fiókod és emlékszel, hogy történt, mi történt?:)
2021. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!