Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen otthoni bérkiegészítése...

Milyen otthoni bérkiegészítéses munkát tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Munka mellett szeretnék még hétvégente otthon valamit "ügyeskedni". Ugyanis szeretem a kézműves dolgokat, bioszban is "otthon vagyok" és mindig csinálok valamit, de ezt szeretném kamatoztatni is :) Szinte bármire kapható lennék (szexuális tartalmú dolgokat kivéve). Jó kézügyességem van és mindenféle dekorációs dologban otthon vagyok. Gondolkodtam "házi laboron", orchidea termesztés szempontjából, de ahhoz is több év kell, mire egy virágzó növényt nevelnék (van benne tapasztalatom). Csak az a baj, hogy most úgy látom, az embereknek nincs pénzük ilyen plusz kiadásokra, amit abszolút meg is értek, így ezekre alig van kereslet. Nincs ötletem, hogy mihez is kezdhetnék, amit kivitelezhetnék és kelendő lenne. Ezekben az otthon végezhető munkákban, amiket hirdetnek, nem hiszek.

Esetleg ha valaki ebben jártas, akkor megoszthatná velem a tapasztalatait. Milyen otthoni munkát végezhetnék, amiből pénzt lehet csinálni? Természetesen nem ebből akarok meggazdagodni, csak bérkiegészítésen gondolkodom.



2015. jún. 29. 20:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!