Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék ki menni Aberdeenbe...

Szeretnék ki menni Aberdeenbe /UK-Skócia / szerencsét próbálni. Milyen munkát tudnátok ajánlani kezdésnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok olyan jó angolból, tehát alap kommunikálás az megy, de hivatalos vagy szakszavak nem mennének. Jogosítványom van. Érettségim, és sok helyen dolgoztam már mint pl: Építőipar, azon belül üvegezés vagy dolgoztam már a gundelben is. 22 éves vagyok.

2015. jún. 25. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tudnál futár lenni. Ott csak a címet kell felismerni, odatalálni, köszönni és megszámolni a pénzt. Nem nagyon kell nyelvtudás, csak jogsi. Viszont szükséges jó helyismeret.
2015. jún. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ahham más nem jöhetne szóba ? csak mert más a közlekedés ugye fordított.. talán elsőre kellene valami más valami egyszeűbb
2015. jún. 25. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi lenne ha kiállnál egy "rúgjál fel 3 euróért"-táblával valami forgalmas helyre?
2015. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
A kérdés nem az, hogy mit tudunk ajánlani! A kérdés az, hogy mire vesznek fel egy helyismerettel nem rendelkező, angolul nem beszélő, szakmával nem rendelkező(?) bevándorlót? Mert ugyebár akármennyire is emberebarátok, te bevándorló leszel a szemükben.
2015. jún. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A második kommentelőnek annyit h a k..a édes .apád<3 a 3.iknak meg hát nem tudom voltam már kint b.nőm is kint van és ennyire nem drasztikus a dolog
2015. jún. 25. 21:31
 6/10 anonim ***** válasza:

MEKI. Minek mész UKba? Gyere Ausztriába. Közelebb van. Itt sincs olyan rossz életszínvonal.


Legyél burgerforgató.

2015. jún. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha ennyire képben vagy, akkor meg minek kérdezed? Menjél aztán kaszáld be a nagy pénzt.
2015. jún. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Nincs hasznos, értékes tudásod, nem tudsz angolul, marad az aljamunka, már ha egyáltalán szóba állnak veled. Szinte értéktelen vagy a brit munkaerőpiacon.
2015. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Burgerforgatáshoz pont jók a kondíciói.
2015. jún. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez általános tévhit, hogy a semmi tudással külföldön megél az ember. Nem. Ott is ugyan úgy mehetsz mosogatni meg ahogy mondták gyorséttermekbe.
2015. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!