Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szombathely nyari diakmunka...

SturzflugInNirgendwo kérdése:

Szombathely nyari diakmunka 2015? lehetösegek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel ausztriaba jarok ki iskolaba szombathelyrol, a kesoi szünetkezdes miatt meg nem volt alkalmam komolyabban munkakat lesegetni. Neten igy is eleg nehez, mivel 16 ev alatt (15) nem nagyon keresnek az emberek munkaeröt (pedig több helyen is olvastam, hogy a törveny szerint a nyari munka 15 eves kortol engedelyezett).


A kerdesem az lenne hozzatok: Nem ismertek esetleg szombathely közeleben akar maganembert (öreg nenike, bacsika akinek nyarra segitseg kell) vagy akar ceget amiröl biztosra tudjatok, hogy diakokat is alkalmaznak?


Nagyon sokat segitene a valaszotok, elöre is köszi mindenkinek! :)



2015. jún. 28. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
mennyire beszélsz jól németül? szóbeli nyelvvizsgára készülők, de a beszéd nem igazán megy. olyan embert keresek, aki társalog velem németül, persze fizetek érte. fiú vagy lány vagy? Szombathelyen laksz?
2015. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Láttam, hogy beszélgető partnert keresel németből. Idén lett meg a felsőfokú nyelvvizsgám németből és sok anyagot is tudnék neked adni, ha szeretnéd. Vannak vita témáim is, ha szeretnéd nyelvvizsga tippeket is tudok adni és szerintem sokat tudnék neked segíteni, persze ha szeretnéd :) Ja és lány vagyok 18 éves.

2015. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!