Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Komm. Szakos diplomával el...

Komm. Szakos diplomával el lehet HR területen helyezkedni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
sajnos nem
2015. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem nagyon. Inkább csak gazdasági diplommákkal. Emberi erőforrások, gazdálkodás és menedzsment, stb.
2015. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem, köze nincs hozzá
2015. jún. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hm. Azért érdekelne, hogy a majdnem szemben lévő cégnél a hr-es kiscsaj hogy végzett el ilyet... Esze az nem nagyon van :) De ez is lényegépen kommunikáció.
2015. jún. 26. 13:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy nőnek születtél-e vagy sem,ez a legfontosabb.Itt magyarba a HR-sek 90%-a nő,előzetes HR végzettség és tapasztalat nélkül.Nekem több lányismerősöm HR-es előzetes HR végzettség és tapasztalat nélkül.Van nemzetközi kapcsolatok szakértő,ruhaipari mérnök stb...a tudás nem számít.De ha nőnek születtél,akkor még a felvétel is egyszerű csak kisgyereked kell,hogy legyen,máris 10 többletpont a felvételinél,hogy biztosan felvegyenek ha mégis HR papírt szeretnél.De ha férfinak születtél,akkor hallgathatod,hogy a nők mindig mindenben hátrányban vannak, ami azt jelenti a valóságban,hogy előnyben.Sőt,még a külföldi rokonokat is meg tudod nevetettni,ha elmondod,hogy zajlanak a dolgok Magyarországon.Én már sok éve keresek állást HR-t végeztem,a volt fiú csoporttársak már rég külföldön vannak ANgliában,Németországban,csak a lányok kaptak jó állást.Az elmaradott,konzervatív magyar gondolkodás szerint,a HR az női terület,így jobb ha elkezdesz nyelveket tanulni,hátha elmehetsz Angliába mosogatni HR-es végzettséggel,ha nem nőnek születtél.
2015. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
...és mindenféle tapasztalat nélkül keresnek simán nettó 200 ezreket, más meg izzadjon 3 műszakba nettó 80ért. :|
2015. okt. 27. 14:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Itt így működnek a dolgok...az elmaradott,sötét magyar gondolkodás szerint a nők mindig mindenben hátrányban vannak,a valóságban meg előnyben,itt 10 évvel magasabb a női várható élettartam,viszont Svédországban,Hollandiában,Anglia stb. már csak 3-4 év,és egyre csökken.Itt úgy gondolkodnak az emberek,hogy a nők mindig mindenben hátrányban vannak,és ezért pl:még előbb mehetnek nyugdíjba is...szerencsére remélhetőleg már én nem leszek sokáig ebben a sötétségben...
2015. okt. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jelenleg az ország pont ellentétes irányban halad mindenben mint a legfejlettebb skandináv államok,jelen pillanatban visszafele halad mindenben.
2015. okt. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tanácsadó cégeknél Beck and Partners stb. 10-ből 9 nő,és 10-ből 9 HR végzettség nélkül.Itt így működnek a dolgok.A nők mindig mindenben hátrányban vannak,ami a valóságban azt jelenti,hogy előnyben. Nem véletlenül magasabb a női várható élettartam 8-10 évvel.
2015. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ott milyen fizuért? :trollface:
2015. nov. 4. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!