Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pénzügyi diplomával el lehet...

Pénzügyi diplomával el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem, én pszf-es diplomával nem tudom már egy jó ideje , még interjúra se nagyon hívnak - ez a nagyobbik gond - ha behívnak és szar vagyok az már más tészta
2015. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az attól függ....


A nyerő kombináció :


nem büfészakos diploma+jó kommunikáció+élő nyelvtudás+szakmai gyakorlat+nagyvárosi környezet+egy kis hátszél+prosperáló gazdaság


Ha ezekből több hiányzik , nehezebb elhelyezkedni , ha mind , akkor sincs gond , remek árufeltöltő leszel ....

2015. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. ápr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szintén pszf-es diplomával, de én ahogy végeztem a sulival már fel voltam véve


ahogy írták előttem, elő nyelvtudás és kommunikációs képesség meg kell legyen

2015. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pszf, bce-s diploma és jó angollal annyi állás van mint égen a csillag.
2015. ápr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Milyen állásokra gondoltok, amikor pl azt írod előző, hogy mint égen a csillag? Remélem nem az ügyfélkapcsolati menedzser/ Sales-es / key accountat / bejövő-kimenő számlák molesztálására. Csak mert én nem azért tanultam rengeteg statisztikát és különböző számítógépes ismereteket, hogy ilyen szinte semmi tudást nem igénylő, kizárólag kommunikációs készségekre építő munkát csináljak.

Elismerem az előbb felsoroltakból rengeteg van, és szerintem nem is kapkodnak ezek után úgy a jelentkezők. Én pénzügyes vonalon különböző (stat)elemzői, kontrollinges, kockázatkezelési stb. különböző backoffice-os munkákra gondoltam. Szerintetek ilyen vonalon is könnyen el lehet helyezkedni pszf-es vagy hasonló végzettséggel? Jó elismerem, csak angolul beszélek, de azt korrektül.

2015. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Budapesten lehet hogy el, de Miskolcon például félévente egy állásinterjúnál többre ne számíts!
2015. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

igazából főleg ssc vállalatokra gondoltam, semmi Sales-es dolog. Számlák molesztálása az van, ez az egyik fele, de van lehetőség számviteles területen is, kinek mi jön be.

Mondjuk úgy látom te nem csinálsz akármit :D magasan a léc, akkor nézhetsz olyan helyeket is ahova jó nehéz bekerülni.. bankszektorban vagy big4. Ide a pszf-es diplomba azért kell hogy szóba álljanak veled, az angol az alap és akkor ha tényleg nem csak melegedtél a fősulin hanem komolyan tanultál, akkor neked találták ki a jó kis kemény felvételi teszteket. Mondjuk egy ERSTE-hez sztem inkább úgy tudsz bekerülni ha már van mögötted mondjuk 2 év szakmai tapasztalat

2015. ápr. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!