Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esélyekkel indulok és...

Milyen esélyekkel indulok és mit írjak az önéletrajzba?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok..eddig egy munkahelyem sem volt, mert segítettem szüleimnek a vállalkozásukban! Sima érettségim van...és egy okj-s szakmám de azt is még 2005-ben szereztem és egy napig nem dolgoztam benne! Levelezőn egyetemista vagyok, de éveket csúsztam/csúszok szóval mellette dolgozni szeretnék...ezt hogy kell előadni állásinterjún? Mindenki jön azzal, hogy csak az nem dolgozik aki nem akar...remélem így van és találhatok munkát! Nyelveket nem beszélek még anno eszperantóból vizsgáztam le és felvételinél elfogadták..plusz érettségimmel dupláztam, mert anno matekból pótérettségiznem kellett illetve csak a töri lett 4-es a többi kettes-hármas. Szóval milyen lehetőségeim vannak?
2015. jún. 19. 14:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha én havi 200E kapnék szarnák az egészre, se nem dolgoznék se nem tanulnék.
2015. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha még működik a vállalkozás és van is benne mit csinálni, akkor minek akarsz máshová menni dolgozni? Gondolom kb csak kisegítesz, semmi "igazi" munkaköröd nincs, semmi speciális tudás nem szükséges a munkádhoz, de még egyszer mondom: ezt csak gondolom, mert semmit sem írtál róla. Pontosan mit csinálsz? Írd le itt, és akkor talán bele tudjuk valami munkakörbe kategorizálni és akkor azt beleírhatod az önéletrajzodba + a végzettségeidet + a folyamatban lévő tanulmányaidat + a nyelvtudásodat írhatnád ha lenne.


Használd a Googlet és nézd önéletrajzokat. Már amerikai típusú önéletrajzokat kérnek mindenhol, nem összefüggő szövegeset.

2015. jún. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval lediplomázol, de egy önéletrajzot nem tudsz megírni, sem egy angol nyelvvizsgát letenni? Hogy mást ne is említsek. Mégis mit vársz ilyen tapasztalattal/hozzáállással? Neked eszed ágában nincs úgyse dolgozni. Nagyon jól elvagy apádéknál, ennek hangot is adtál. Ne provokáld itt a jó népet, inkább kapd össze magad! Mert lesz kopp, ha egyedül maradsz, apádék nélkül.
2015. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarlak megsérteni, de te full életképtelen vagy.


Szerintem nyomd a vállalkozásban, oda talán a szüleid felvesznek.

2015. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is maradj apád vállalkozásában. Úgysem vagy használható semmire, így mindenki jól jár.
2015. jún. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Koma, két dolog van, ami miatt sok-sok elutasításra készülj fel:

1. a stílusod - nem kelted egy céltudatos, sikeres ember benyomását; apuci ad pízt, jól van, ügyes vagy, de most ez kevés ahhoz, hogy férfi legyél

2. nem igazán van értékelhető tudásod, szakmai tapasztalatod, fizikai munkát meg nem akarsz végezni, hát, erre mondják felénk, hogy f.asz nélkül nem lehet b.aszni.

Én kedvesen mosolygok a kérdéseden, és remélem, hogy egyszer majd te is sikeres férfivá érsz.

2015. jún. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!