Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen esélyekkel indulok és...

Milyen esélyekkel indulok és mit írjak az önéletrajzba?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok..eddig egy munkahelyem sem volt, mert segítettem szüleimnek a vállalkozásukban! Sima érettségim van...és egy okj-s szakmám de azt is még 2005-ben szereztem és egy napig nem dolgoztam benne! Levelezőn egyetemista vagyok, de éveket csúsztam/csúszok szóval mellette dolgozni szeretnék...ezt hogy kell előadni állásinterjún? Mindenki jön azzal, hogy csak az nem dolgozik aki nem akar...remélem így van és találhatok munkát! Nyelveket nem beszélek még anno eszperantóból vizsgáztam le és felvételinél elfogadták..plusz érettségimmel dupláztam, mert anno matekból pótérettségiznem kellett illetve csak a töri lett 4-es a többi kettes-hármas. Szóval milyen lehetőségeim vannak?
2015. jún. 19. 14:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Az angol kegyelemkettes lett érettségin mert abból a gimiben minden évben pótvizsgáznom kellett..
2015. jún. 19. 14:25
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

iskolák + végzettségek + papírok, korábbi munkahelyek, érdeklődési kör, beszélt nyelvek...

ilyeneket írtam az önéletrajzomba, meg ilyeneket láttam máshol is...

meg persze mellé végzettségek képeit is mellékeld (szkennelt képeket)...


22F

2015. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Lehetsz gyári munkás, vagy közmunkás. Én nem vennélek fel.
2015. jún. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg milyen munkat szeretnel.


Beleirhatod:


Cél:...


Iskolak: x evig y kozepiskola, utana okj


Nyelvismeret: z fokon tudok eszperantoul irni es beszelni


Szabadidos tevekenyseg


Szemelyes resz: szuletes bla bla bla


Munkakori tapasztalatok: segitkezni szuleim vallalkozasaban


Jelenleg egyetemen levelezon vagyok


Szepen megfogalmazod es kb ugyanezt szoban elmondod, de ugyis kerdezgetni fognak.

2015. jún. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
77%

hát ne haragudj meg, de nem lehetsz egy észkombájn, az biztos

önéletrajzba a tanulmányokat írd le, illetve a volt munkahelyedet de mivel nem nagyon volt így kevesebb eséllyel indulsz, ergo 0....bocsi de ez így van, főleg ha egy jobb munkahelyre jelentkezel

2015. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Akkor mi az hogy csak az nem dolgozik aki nem akar? Munkakerülő és hasonló? Én irodában szeretnék dolgozni..a gyári munka + közmunka nem jó, mert eü problémáim miatt nem végezhetek fizikai munkát! Mellesleg a közmunka nem rendes bejelentett 8 órás munkahely! Nekem olyan kellene!
2015. jún. 19. 14:40
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én irodában szeretnék dolgozni..."


Én meg 1 milliót szeretnék keresni havonta.

2015. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hátha ennyire lehetetlen elhelyezkedni a mai Magyarországon akkor inkább élek a szüleim vállalkozásából...havonta 200 ezer forintot ad apu minden hónapba ti meg jöttök itt a közmunkával....röhej :-) dolgozik akkor a fene....majd lediplomázok aztán ismerős betesz egy jó állásba a fene erőlteti itt magát
2015. jún. 19. 14:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha ilyen jó neked, akkor minek picsogsz itt?

Csesztél tanulni, aztán derogál a munka. Mit akarsz?

2015. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
és azért a 200e-ért meg is dolgozol? vagy apukád csak odaadja, hogy legyen valami bevételed? szóval teszel e annyit, hogy 200e Ft-ot kapj? vagy csak apád rendes veled, te meg ingyenélő vagy?
2015. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!