Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kinek mennyi a nettó keresete...

Kinek mennyi a nettó keresete és mit dolgozik? Mekkora az órabéretek?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 15:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

húú sokan írtak akkor én is. 1,5 évig dolgoztam mekiben. Elég szar munka, órabérezésben ment a dolog. reggel 400/óra, délután 450ft/óra, este 560/óra. Ünnepnapokon duplázódott az órabér. Havi keresetem olyan 65ezer forint volt.

Ha bejön egy nagyobb forgalom egész napra, akkor nem számítanak duplabért, habár igazán megérdemelné az ember.

Csicskamunka volt, de 20 éves fejjel nem igazán tudtam volna jobb munkát találni.

2010. febr. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
10:39 - Ha lenne részmunkaidő, én még így is elmennék hozzájuk dolgozni (a mostani részmunkaidős munkám mellé kéne), de többször is visszautasították a jelentkezésemet, pedig az a pénz nagyon kellene, még ha kevés, akkor is.
2010. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
10:48 vannak követelményeik. heti 24 órát le kell dolgozni és diákként voltam ott. Nem tudom , hogy megy a dolog rendes alkalmazottnál.
2010. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
10:48 menj be és érdeklődd meg. Ami nagyon fontos számodra, hogy a 2 munkád közül legalább az egyiket úgy tudd elvégezni, ahogy neked jól esik. Szóval magad alakítod a beosztást. A mekiben diákként ezt megtehettem, de normál alkalmazott szerintem nem minden esetben. Max ha közbejön neki valami és szükséges valamit a beosztásán változtatni.
2010. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Pont ez a gond, hogy már nem vagyok diák, többször is jelentkeztem, nem, a diákok elveszik a helyet. De ugyanez van a TESCO-ban is. Engem nem érdekel igazából, mert legalább bejelentenek, és adnak fizetést, és nem házalás, de nem vagyok diák. Amíg diák voltam, ilyen gondom nem volt, most meg minden munkát el kell fogadni, ami van, mert engem nem nyomnak be sehova mert nem vagyok valakinek a valakije, de azért a TESCO-ba még így is be tudtak nyomni a húspulthoz egy protekciós kölyköt, aki nem tudta megkülönböztetni a marhalábszárat a csirkenyaktól.
2010. febr. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudom öreg. Ha van valami végzettséged, akkor mindenekelőtt arra támaszkodj szerintem, addig pedig nyomd ezeket a szar munkákat. Jobb ötletem nincs.
2010. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Én sem fogok kiakadni, ha nem tudok a szakmámban elhelyezkedni. Akkor majd keresek valami mást és bízok a szerencsében.
2010. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Most fogok még csak diplomázni, de gyakorlati hely sincs, hogy tapasztalatot szerezzek, úgyhogy majd másképp kamatoztatom a tanulmányaimat. Nem számít, csak lenne rendes munka rendes fizetésért. Itt valamikor azt írta valaki, hogy nem nagy kunszt havi 200ezret keresni manapság, hát nem tudom, ha nem nagy kunszt, akkor miért van az, hogy több, mint 25 éve hírneves pedagógus anyukámnak 150ezer bruttóval szúrják ki a szemét és éjjel-nappal dolgozik, hogy a diákjai jól teljesítsenek...
2010. febr. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
na igen. De azért 150 ezer forint egy főre tökéletes, megélhetési célból. Itt tisztességesen meggazdagodni úgy sem lehet, max ha hülye az ember, és bekerül a tvbe. A tvben csupa idiótákat mutatnak, akik ezért még pénzt is kapnak. lásd pl.: pákó
2010. febr. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
11:39 - 150ezer az a bruttó, és nem kap kafetériát.
2010. febr. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!