Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan másodállás amit...

Létezik olyan másodállás amit heti 1-2 napot el lehet vállalni?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy érzem, hogy el kell vállalnom egy másodállást, nem kell túl sok pénz, de azért havi 20-30ezerrel jó lenne több. Létezik még olyan másodállás, amit főállás mellett lehet végezni? Mondjuk hetente 2-3 napon 17-20, vagy 18-20 óra között? Mindenhol csak azt látom, hogy 17-21-ig, vagy 17-23-ig, és H-P, nekem ez nagyon sok. Informatikus vagyok (Budapest), viszont a programozáshoz nem értek. Vagy nagyon bilibe lóg a kezem ilyen "vágyakkal"?
2015. jún. 2. 13:33
 1/6 anonim válasza:

Fundamenta személyi bankár.

Akkor dolgozol, amikor akarsz.

2015. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mint informatikus milyen területekhez értesz ill milyen területen keresnél másodállást?
2015. jún. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Rendszergazda vagyok. Windows XP, 7, 8 rendszergazdai teendők, Windows Server 2012 R2 Active Directory, MySQL, HTML, hardveres, szoftveres hibaelhárítás, karbantartás.


Nem kell feltétlenül informatikai terület, szívesen adatrögzítek is, vagy éppenséggel 20-30ezres adatbázisban helyesírási hibákat javítok.


Olyasmire gondoltam, hogy mondjuk adatbázis rendberakás esténként (pl. call centerben, az összegyűjtött adatokat, ha az ottani informatikus nem győzi), esetenként gépkarbantartás cégeknél porkifújás, proci újrakenés, szoftveres karbantartás, újratelepítés stb.

2015. jún. 29. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:

én is infós vagyok, bár én web világába orientálódtam. adatrögzítőnek sem vesznek fel.


Szerintem ha azt, amit írtál, normális szövegezésű hirdetésben megjelenteted, biztos lesznek jelentkezők, és te választasz helyet is hogy hol vállalod, pl XY kerület stb.

2015. júl. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, te is másodállást kerestél?
2015. júl. 3. 13:32
 6/6 anonim ***** válasza:

teljes munkaidőre sem kellek normális helyre;)


Csak én a te helyedben ezt csinálnám.

2015. júl. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!