Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik másodállás a neten...

Létezik másodállás a neten keresztül?

Figyelt kérdés
Olyan kérdésem van, hogy létezik-e még biztos másodállás az interneten keresztül? Honlapszerkesztéshez is értek, viszont saját "céget" alapítani nincs tőkém. A főállású fizetésből meg manapság már az ember nem él meg.... :) Legalább is én nem 4-500 ezreket keresek.

2015. ápr. 11. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Az nálad mit jelent, hogy "honlapszerkesztés"? Frontend, azaz kb. HTML CSS, Angular, Jquery?
2015. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
HTML, CSS, PHP (utóbbiban ill. JavaScriptben folyamatosan fejlesztem magam).
2015. ápr. 11. 19:19
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán kicsit rosszul fogalmaztam bele a kérdésbe, ezért elnézést.
2015. ápr. 11. 19:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha megy a frontend + legalább egy backend nyelv is, akkor miért nem ebben a szakmában keresel állást? Viszonylag rövid időn belül megkereshetnél havi 400-500-at.
2015. ápr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mert sajnos nincs róla semmi papírom... Ezeket csak autodidakta módom tanultam meg.
2015. ápr. 11. 19:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Ahol a papírt nézik meg először, ott nem is akarsz dolgozni, hidd el. Az a lényeg, hogy referenciád legyen, akár korábbi munka, akár saját projekt, github fiók, valami, ahol látják, hogy csináltál már ilyesmit.
2015. ápr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként tessék:

[link]

[link]

2015. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezen elgondolkodom, nagyon szépen köszönöm, próbálkozni fogok.
2015. ápr. 12. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!