Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vagyonor vagyok szerintetek...

Vagyonor vagyok szerintetek milyen a munkahelyem?

Figyelt kérdés
12ora ejszaka 2-3 munkanap 2 szabad (altalaban) 30 percenkent csekkolni kell, oraber netto 500. Ruhat levontak, havi 2x ellenoriznek. 16-20 ig elviselhetetlen a hoseg. Tarsashazrol van szo egyebkent. A lakok nagyresze bunko. Unnepnap dupla penz (1 ev alatt 4 jutott) Leirtam szerintem minden lenyeges jo es rossz dolgot. Szerintetek milyen ez a hely? Jo? Rossz? Atlag alatt? Felett? Talalni a piacon jobbat?

2015. máj. 29. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Kiegeszites: bejelentett munkaviszony (minimalberre) oraber netto 490. Ejszakai potlek nincs.
2015. máj. 29. 22:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát 12*500*18=108000 nettó. Szerintem ez borzasztó fizetés, ne haragudj. Ennyiért nem hiszem, hogy egyáltalán dolgoznék, inkább valamit feketéznék 3x ennyiért.
2015. máj. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem haragszom!!! Orulok az oszinte valaszodnak es tovabiakat varok :)
2015. máj. 29. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Jobb, mint a semmi, de azért folyamatosan nézelődnék, hátha van valami jobb is. Nettó 105.000-ből nem tudom, hogy meg lehet-e élni. Egyébként ha van közben szabadidőd, próbáld hasznosan tölteni, pl. nyelvtanulással.
2015. máj. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem jó a munkahelyed. Nincsen felelősség, mivel nem verekedhetsz, csak védekezni lehet. Társasházat megvédeni nem veszélyes meló. Nem kell kigyúrt majmokkal bunyózni.


Egy biztonsági őr simán megkeres 120 nettót. Menj oda ahol megkapod. Szupermarketben csak nézelődni kell pl. Igaz itt sem kell semmit sem tenned. Nem kell fizikai munkát végezned, rámólni, iktatni, nyílvántartásokat vezetni vagy bonyolult tervezési feladatoktól sem fájhat a fejed. Tegyük hozzá, sokan minimálbérből élnek, szóval meg lehet ebből is élni.


Oks, akinek mérnök iskolája van, az nem akar dolgozni ott ahol te és nílván hózza a száját. Jobb, mint sok meló

2015. máj. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!