Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban mennyi idő alatt...

Londonban mennyi idő alatt lehet találni munkát mekis, asszisztensi, bolti eladói vagy éttermi/konyhai pozíciókban?

Figyelt kérdés

Kb. felsőfokú nyelvismeretem van angolból, és gyorsan szeretnék találni munkát. angol mellett alapszinten beszélek franciául is.


Akinek van tapasztalata erről, hogy mennyi idő alatt lehet állást találni válaszolna?


természetesen kint azonnal intézném az NI számot, lenne bejelentett lakcímem és angol telefonszámom.


2015. máj. 11. 08:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak: szívesen beszámolok, de jobb lenne, ha Te dobnál nekem egy privit 1,5 hónap múlva, mert itt lehet elfelejtek majd írni.
2015. máj. 11. 12:41
 12/13 anonim válasza:
felsőfokú angollal te miért akarnál mekben dolgozni?? oda a leganalfabétábbakat veszik fel..... meglehetősen rossz fizetéssel,ha nincs vendég küldenek is haza.
2015. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Azért mert, nincs szakmai gyakorlatom a szakmában amit tanultam, és emiatt nem vennének fel egyelőre olyan területre, amihez értenék is valamit.
2015. máj. 31. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!